Klasyczny Batman w Polsce na 4K UHD - znamy szczegóły

Na początku kwietnia zyskaliśmy potwierdzenie, że na czerwiec studio Warner Bros. przygotowało cztery wydania 4K UHD z klasycznymi filmami o przygodach Mrocznego Rycerza. Zgodnie z naszymi przewidywaniami wydania zawitają również do Polski, a dzisiaj znamy już pierwsze szczegóły na temat naszych rodzimych edycji. Sprawdźcie sami.

W USA edycje 4K UHD z filmami „Batman” z 1989 roku, „Powrót Batmana” z 1992 roku, „Batman Forever” z 1995 roku oraz „Batman i Robin” z 1997 roku trafią do sprzedaży 4 czerwca, a w Polsce będzie można je nabyć nieco później, bo 19 czerwca. Wiemy również, że w przypadku polskich edycji otrzymamy spolszczone wersje amerykańskich okładek. Wszystkie z nich możecie zobaczyć w dalszej części wpisu.

Wszystkie cztery filmy będą zawierały ścieżkę dźwiękową Dolby Atmos oraz obraz w systemie HDR. Do wydań dołączone zostaną także płyty Blu-ray z nowym remasterem. Łącznie na płytach Blu-ray znajdzie się ponad 17 godzin dodatków, na które będą składały się między innymi komentarze reżyserów.

Pre-order na polskie edycje wystartował już zarówno na Empik.com, jak i na Merlin.pl. Z ofertami sklepów możecie zapoznać się na Filmoskopie.

Batman 4K UHD+Blu-ray - opakowanie plastikowe

Powrót Batmana 4K UHD+Blu-ray - opakowanie plastikowe

Batman Forever 4K UHD+Blu-ray - opakowanie plastikowe

Batman i Robin 4K UHD+Blu-ray - opakowanie plastikowe

źródło: zdj. Galapagos / Warner Bros. / DC Comics