Knuckles dostanie własny serial! Gwiazdorska obsada filmu „Sonic: Szybki jak błyskawica 2” powróci

Bohaterowie filmu „Sonic: Szybki jak błyskawica 2” powrócą w trzeciej odsłonie serii, ale zanim do tego dojdzie, ich historia zostanie rozwinięta w serialowym spin-offie. Ruszają właśnie prace nad aktorskim serialem „Knuckles” z Idrisem Elbą wracającym w głównej roli. Produkcja powstaje dla platformy Paramount+.

O czym opowie serialowy spin-off filmu „Sonic: Szybki jak błyskawica”?

Filmowa seria o przygodach Sonica cieszy się sporą popularnością i powróci na duży ekran 20 grudnia 2024 roku. Zanim jednak zobaczymy, jak rozwija się historia popularnego bohatera znanego z gier wideo, czeka nas premier pierwszego serialowego spin-offu serii „Sonic: Szybki jak błyskawica”. Serial zamówiony przez platformę Paramount+ został zapowiedziany jeszcze w lutym 2022 roku, ale prace na planie wystartowały dopiero teraz w Londynie. W tytułowej roli w produkcji „Knuckles” powróci Idris Elba, a w obsadzie znalazł się także Adam Pally („Happy Endings”, „The Mindy Project”) znany z drugiego filmu z roli Wade’a Whipple'a.

Sprawdź też: Wracamy do świata „Cichego miejsca”! Prace na planie spin-offu dobiegły końca.

Akcja serialu będzie osadzona przed wydarzeniami z trzeciej odsłony filmowej serii i opowie o tym, jak Knuckles próbuje wyszkolić Wade'a na swojego protegowanego i nauczyć go drogi wojownika Echidna. Jako głównych scenarzysta i producent nad serialem czuwa John Whittington, który pracował nad scenariuszem do ostatnich filmowych przygód Sonica. Pilotażowy odcinek wyreżyseruje Jeff Fowler pracujący jako reżyser przy obydwu częściach filmu.

W obsadzie serialu znajdują się również Edi Patterson („The Righteous Gemstones”), Julian Barratt („Mindhorn”), Scott Mescudi („Don't Look Up”) i Ellie Taylor („Ted Lasso”). Gościnne występy zaliczą z kolei Rory McCann („Gra o tron”), i Tika Sumpter.

Ft7A0vuaUAEcXq--min.jpg

źródło: variety.com / zdj. Paramount Pictures