Jeszcze jeden „Kogel Mogel”! Kultowa komedia wraca z piątą częścią – mamy zwiastun

Kultowa seria polskich komedii „Kogel Mogel” wraca z kolejną, piątą już odsłoną. Po sukcesie filmu „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”, który w kinach zobaczyło ponad 700 tys. Polaków doczekamy się kontynuacji przygód głównych bohaterów. Przed Wami zwiastun „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5”.

To nie koniec. Kultowa polska komedia powraca. Oto „Kogel Mogel 5

Piotruś – razem z żoną, teściową oraz Leopoldem – przenosi się do nowego domu: zabytkowego dworku. A Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka… Z kolei Agnieszka robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. A gdy na świat przychodzi mały Kuba… zaczynają się problemy! Piotruś towarzyszy siostrze w trakcie porodu i sam zaczyna marzyć o dziecku – ku przerażeniu Marlenki. Marcin, świeżo upieczony tata, wpada w panikę i nagle znika. A do tego w Brzózkach zjawia się tajemnicza Kamila – dziewczyna w zaawansowanej ciąży, która szuka właśnie Zawady…

 

Premiera „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” została zaplanowana w polskich kinach na 26 stycznia 2024 roku. Film wyreżyserowała Anna Wieczur.

W głównych rolach w piątej części wrócili znani z poprzednich odsłon: Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, a także Dorota Stalińska, Marian Opania, Małgorzata Rożniatowska, Wiktor Zborowski.

zdj. Next Film