Kogo Maggie i Negan spotkają w Nowym Jorku? Nowe nazwisko w obsadzie spin-offu „The Walking Dead”

Jednym z następnych projektów osadzonych w uniwersum „The Walking Dead” będzie spin-off poświęcony postaciom granym w głównej serii przez Jeffreya Deana Morgana i Lauren Cohan. Poznaliśmy właśnie nazwisko kolejnego aktora, który dołączył do obsady nowego serialu. 

W sześcioczęściowym serialu zatytułowanym „Isle of the Dead” Negan i Maggie trafią do Nowego Jorku, po zakończeniu wydarzeń „The Walking Dead”. Na postapokaliptycznym Manhattanie, wyspie od dawna odciętej od dostępu do stałego lądu, odkryją nie tylko tłumy żywych trupów – spotkają też tych, którzy zdołali uczynić Nowy Jork swoim własnym światem, pełnym anarchii, niebezpieczeństw, piękna i koszmarów.

Teraz dowiedzieliśmy się, że w serialu pojawi się Gaius Charles, aktor znany między innymi z takich produkcji jak „Chirurdzy”, „Uprowadzona”, „Salt”, czy ostatnio „Alice”. Zagra postać Perliego Armstronga, człowieka pewnego siebie, bezwzlgędnego i nieustępliwego w dążeniu do osiągnięcia swojej wizji sprawiedliwości. Bohater „lubi swoją pracę i łączy humor ze skłonnością do terroryzowania. To człowiek rodzinny, oddany budowaniu bezpiecznego świata, w którym przeżyć zdołają jego żona i córki”. W trakcie serialu widzowie dowiedzą się, że Perliego nawiedza widmo straty, której doznał w przeszłości.  

Premierę „Isle of the Dead” zaplanowano na przyszły rok. Showrunnerem serii został Eli Jorné („The Walking Dead”). 

Źródło: Deadline / zdj. 20th Century Studios