Kolejna gwiazda „Supernatural” dołącza do obsady rebootu „Strażnika z Teksasu”

Rozrasta się obsada nowej wersja kultowego „Strażnika Teksasu” od The CW, w której główną rolę zagra Jared Padalecki. Do obsady właśnie dołączyła znana z „Supernatural” małżonka aktora, Genevieve Padalecki. W serialu aktorka wcieli się w rolę (zmarłej) żony tytułowego bohatera. 

Dla Padaleckiego będzie to pierwsza rola w serialu telewizyjnym po zakończeniu pracy na planie finałowego sezonu serialu „Supernatural”, z którym aktor związany był od 2005 roku.

Padalecki zagra w serialu Cordella Walkera, wdowca z dwójką dzieci, który kieruje się w życiu własnym kodeksem moralnym. Mężczyzna wraca do domu w Austin po dwóch latach nieobecności, by odkryć, że w jego mieście wiele się zmieniło. Walker będzie próbował poprawić swoje relacje z rodziną i znaleźć wspólny grunt ze swoją nową partnerką w pracy. Jednocześnie mężczyzna zaczyna nabierać podejrzeń co do okoliczności śmierci swojej żony.

Za scenariusz do nowego „Strażnika Teksasu” odpowiada Anna Fricke, która ma na koncie takie seriale jak „Miasteczko Wayward Pines”, „Valor” i „Raport mniejszości”. Fricke będzie również jedną z producentek wykonawczych serialu

Źródło: Cinema Blend / zdj. The CW