Kolejna zagadka czeka na rozwiązanie. Zwiastun serialowego „Skarbu narodów” od Disney+

Disney kontynuuje promowanie serialowego „Skarbu narodów. Po pokazaniu nowych zdjęć i plakatu oraz ujawnieniu daty premiery przyszła pora na nowy zwiastun. Przekonajcie się, czy warto ruszyć na kolejną przygodę i rozwiązać nową zagadkę z bohaterami „National Treasure: Edge of History”.

Główną bohaterką „National Treasure: Edge of History” jest Jess Morales, dwudziestoletnia imigrantka, która wraz ze swoją grupą przyjaciół wyrusza na wyprawę życia, aby odkryć tajemnicę swojej rodziny i odzyskać utracony skarb.

Sprawdź też: Filmowy „Skarb narodów 3” nadal w planach. Nicolas Cage dostanie niedługo gotowy scenariusz.

W główną bohaterkę wciela się Lisette Alexis („We Need to Do Something”). W obsadzie są też Zuri Reed („Prawo i porządek: Sekcja specjalna”) i Jake Austin Walker („Stargirl”) oraz Antonio Cipriano i Jordan Rodrigues. Największą gwiazdą serialu będzie Catherine Zeta-Jones, która zagrała główną antagonistkę serii, miliarderkę dobrze obeznaną w realiach czarnego rynku antyków. Z filmowych produkcji na ekranie pojawią się Justin Bartha, który raz jeszcze wcieli się w postać Rileya Poole'a, naukowca i speca od komputerów znanego z obu filmowych odsłon cyklu. W serialu pojawi się też Harvey Keitel jako skrywający wiele tajemnic agent specjalny FBI.

Serial „National Treasure: Edge of History” zadebiutuje na platformie Disney+ już 14 grudnia. W dniu premiery zobaczymy dwa odcinki. Kolejne trafią do widzów w tygodniowych odstępach.

zdj.  Disney