Kolejne gwiazdy dołączają do obsady ostatniej części „Mission: Impossible”. Nowe zdjęcia z filmu

Obsada finałowej odsłony „Mission: Impossible” powiększyła się o kolejne głośne nazwiska. Chwile po tym, jak ogłoszono, że w filmie „Dead Reckoning – Park Two” pojawi się Holt McCallany, aktor znany między innymi z serialu „Mindhunter”, szeregi obsady zasilili też Nick Offerman i Janet McTeer. Pojawiły się też informacje potwierdzające powrót jednej z bohaterek, która nie będzie obecna w siódmej części.

Dowiedzieliśmy się ostatnio, że Holt McCallany wciela się w sekretarza obrony USA. Z kolei Nick Offerman gra jednego z generałów. Nie ujawniono, jaka rola przypadła Janet McTeer, ale wygląda na to, że aktorka również wcieli się w wysokiej ranki urzędniczkę administracji USA. Otrzymaliśmy też potwierdzenie, że do świata Ethana Hunta po krótkiej przerwie powróci Angela Bassett. Aktorka znalazła się w obsadzie ostatniej części i powtórzy rolę dyrektor CIA Eriki Sloane.

Początkowo scenariusz zakładał, że Angela Bassett ma pojawić się również w siódmej części, co aktorka osobiście potwierdziła jesienią 2020 roku. Okazało się jednak, że Bassett nie mogła ostatecznie pojawić się na planie, co najprawdopodobniej było wywołane konfliktem harmonogramu, który został wywołany przesunięciami związanymi z epidemią koronawirusa.

Mission Impossible 8 zdjęcie z filmu (1).jpg

Mission Impossible 8 zdjęcie z filmu (2).jpg

Sprawdź też: „Gwiezdne Wojny” powracają z nową przygodą w klimatach „Łotra 1”. Oto pełny zwiastun serialu „Andor”.

Dwie ostatnie części serii „Mission: Impossible” będą ze sobą ściśle połączone, tak jak miało to miejsce, chociażby w przypadku serii „Avengers”. Pierwsza z produkcji, „Dead Reckoning – Park One”, trafi do kin 14 lipca przyszłego roku. W głównych rolach powrócą znani z poprzednich filmów: Vanessa Kirby jako Biała Wdowa, Rebecca Ferguson jako Ilsa, Simon Pegg jako Benji Dunn oraz oczywiście Tom Cruise w roli Ethana Hunta. Główna obsada filmu pojawi się również w zaplanowanej na czerwiec 2024 roku części ósmej, która będzie wielkim finałem trwającego od niemal trzydziestu lat cyklu. Obydwie części do własnego scenariusza reżyseruje Christopher McQuarrie

zdj. Paramount Pictures