Kolejne nazwiska w obsadzie „Białego szumu”. Adam Driver z główną rolą

Noah Baumbach odnalazł kolejnych aktorów, którzy pojawią się w jego najbliższym reżyserskim przedsięwzięciu. Przypomnijmy, że główną rolę w filmie opartym na powieści „Biały szum” autorstwa Dona DeLillo zagra Adam Driver

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, do projektu dołączyli właśnie Sam i May Nivola, dwójka dzieci Aleessandra Nivoli („Park Jurajski III”) i Emily Mortimer („Wyspa tajemnic”). Młodzi aktorzy wcielą się w role dzieci głównych bohaterów, których zagrają Adam Driver (z którym reżyser współpracował niedawno przy „Historii małżeńskiej”) i Greta Gerwig („Lady Bird”). Prace na planie startują w czerwcu. Zdjęcia potrwają około siedmiu miesięcy. 

Przypomnijmy, że „Biały szum” Dona DeLillo ukazał się w Polsce nakładem wydawnictwa Rebis. Poniżej znajdziecie oficjalny opis powieści:

Głównym bohaterem powieści jest pracownik uniwersytetu, kierownik katedry badań nad hitleryzmem. On, jego żona i syn odczuwają przemożny lęk przed śmiercią, która stanowi motyw przewodni książki. To, że Hitler, śmierć i węże odgrywają tak istotną rolę w "Białym szumie", nie zmienia faktu, iż jest to jedna z najzabawniejszych, a zarazem najpoważniejszych powieści amerykańskich, jakie napisano w dwudziestym wieku. Przez wielu uznawana jest za powieść kultową.

Źródło: Comicbook / Rebis / zdj. Netflix