Kolejne nazwiska w obsadzie filmu „Czarny Adam”

Kilka dni temu wystartowały wreszcie prace na planie filmu „Czarny Adam”, jednak okazuje się, że obsada nie została jeszcze w pełni skompletowana. Do gwiazd produkcji dołączają jeszcze aktorzy, których zobaczymy w drugoplanowych rolach.

W ostatnich dniach kontrakt na zagranie w superbohaterskim widowisku Warnera podpisał trzynastoletni Bodhi Sabongui, który ma wcielić się w postać istotną dla kanonu Czarnego Adama – w ramach spekulacji możemy zakładać, że aktor zagra np. młodą wersją bohatera, w którego wciela się Dwayne Johnson. Najnowszym dodatkiem do obsady jest natomiast komik Mohammed Amer. W jego przypadku żadne szczegóły na temat roli nie zostały ujawnione.

Na główną obsadę filmu składają się: Dwayne Johnson, który zagra Czarnego AdamaAldis Hodge, który wcieli się w Hawkmana, Pierce Brosnan mający wcielić się w Kenta Nelsona znanego także jako Doktor Fate, Sarah Shahi, która zagra walczącą o wolność członkinię ruchu oporu w Kahndaq wykładającą także na miejscowym uniwersytecie, Noah Centineo znany z netfliksowego widowiska „Do wszystkich chłopców, których kochałam” zagra bohatera o pseudonimie Atom Smasher potrafiącego kontrolować swoją strukturę molekularną dzięki zdolności do manipulowania swoim rozmiarem, siłą i wytrzymałością, a Quintessa Swindell, gwiazda serialu Trinkets” od Netfliksa pojawi się jako Cyclone znana także jako Maxine Hunke to wnuczka Abigail Hunkel, która była pierwszym wcieleniem Czerwonego Tornada. W obsadzie jest także Chico Kenzari znany z roli w aktorskiej wersji animacji Aladyn” oraz produkcji The Old Guard” od Netfliska.

Film „Czarny Adam” wejdzie do kin 29 lipca 2022 roku. Do wyreżyserowania filmu został zatrudniony Jaume Collet-Serra, amerykański reżyser hiszpańskiego pochodzenia, z którym popularny „The Rock” pracował niedawno przy filmie Jungle Cruise”. Za zdjęcia do filmu będzie odpowiadał Larry Sher mający już w swoim dorobku kilka produkcji Warnera, w tym podbijającego ciągle kina Jokera”, film „Godzilla II: Król potworów”, „Rekiny wojny” i trylogię „Kac Vegas”.

źródło: deadline.com / zdj. Warner Bros. / DC Comics