Kolejne przygody Emily w Paryżu. Pierwsze zdjęcia z trzeciego sezonu serialu Netfliksa

Nadchodzą nowe przygody Emily w Paryżu. Platforma Netflix pokazała pierwsze zdjęcia z trzeciego już sezonu popularnego serialu z „Emily w Paryżu” z Lily Collins w roli głównej. Zobaczcie, jak zapowiadają się dalsze losy tytułowej bohaterki, która porzuciła swoje życie w Chicago i przeniosła się do Francji.

Rok po przeprowadzce z Chicago do Paryża, by podjąć wymarzoną pracę, Emily znajduje się na rozdrożu w praktycznie każdym aspekcie swojego życia. Mając do wyboru dwie zupełnie różne ścieżki będzie musiała zdecydować, jak daleko sięga jej lojalność - na polu zawodowym oraz uczuciowym. Co więcej, Emily będzie musiała rozważyć, co to oznacza dla jej przyszłości we Francji nie ustając przy tym w doświadczaniu kolejnych zaskakujących i pełnych przygód zwrotów akcji jakich dostarcza życie w Paryżu.

Sprawdź też: Alejandro G. Iñárritu wraca z nowym filmem. Kiedy „Bardo, fałszywa kronika garści prawd” trafi na Netflix? Mamy zwiastun.

Twórcą i showrunner serialu jest Darren Star, a producentami wykonawczymi Tony Hernandez (JAX Media), Lilly Burns (JAX Media), Andrew Fleming, Alison Brown. Przypomnijmy, że Netflix zamówił w zeszłym roku od razu realizację dwóch sezonów, co oznacza, że „Emily w Paryżu” powróci także z czwartą serią. W obsadzie trzeciego sezonu serialu są: Lily Collins (Emily Cooper), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Ashley Park (Mindy), Camille Razat (Camille), Samuel Arnold (Luc), Bruno Gouery (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie).

Emily w Paryżu 3. sezon - zdjęcie_Netflix (10)-min.jpg

Emily w Paryżu 3. sezon - zdjęcie_Netflix-min.jpg

Emily w Paryżu 3. sezon - zdjęcie_Netflix (9)-min.jpg

Emily w Paryżu 3. sezon - zdjęcie_Netflix (8)-min.jpg

Emily w Paryżu 3. sezon - zdjęcie_Netflix (6)-min.jpg

Emily w Paryżu 3. sezon - zdjęcie_Netflix (7)-min.jpg

Emily w Paryżu 3. sezon - zdjęcie_Netflix (5)-min.jpg

Emily w Paryżu 3. sezon - zdjęcie_Netflix (3)-min.jpg

Emily w Paryżu 3 sezon - zdjęcie_Netflix (4)-min.jpg

Emily w Paryżu 3. sezon - zdjęcie_Netflix (2)-min.jpg

zdj. Netflix