Kolejny następca „Until Dawn” z oficjalnym teaserem!

Pamiętacie „Until Dawn”? Interaktywny slasher, który przeniósł klasyczne konwencje kina grozy rodem z lat osiemdziesiątych na Wasze konsole? Wynik finansowy tej znakomitej gry z 2015 roku doprowadził do zawiązania nowej antologii grozy zatytułowanej „The Dark Pictures Anthology”. Jej pierwsza część, „Man of Medan”, zadebiutowała w zeszłym roku. Studio odpowiedzialne za produkcję, Supermassive Games, nie spoczęło na laurach i zapowiedziało kolejny rozdział w cyklu. Zobaczcie pierwszy teaser!

The Dark Pictures Anthology: Little Hope” nie będzie miało żadnego fabularnego powiązania z pierwszą częścią. Entuzjaści serii mogą jednak oczekiwać podobnego tonu oraz bliźniaczej mechaniki rozgrywki. Akcja przeniesie graczy do małego miasteczka Little Hope, w którym zalęgło się antyczne zło. Bandai Namco, wydawca gry, właśnie zapowiedział nowy tytuł za pośrednictwem krótkiego teasera. W opisie czytamy:

Przetrwaliscie burzliwe wody Południowego Pacyfiku, ale nowy koszmar nadchodzi. Spotkajcie inne dzielne dusze, które przetrwały „Man of Medan” i przygotujcie się na horror bez drogi ucieczki, który odnajdzie was w „Dark Pictures Anthology: Little Hope”.

Gra zadebiutuje tego lata na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Źrodło: Comicbook.com / zdj. Supermassive Games