Kolejny pogrzeb w Marvelu. Liv Tyler i Anthony Mackie na zdjęciach z planu „Kapitana Ameryki 4”

Liv Tyler, która niedawno dołączyła do obsady filmu „Kapitan Ameryka: New World Order” zameldowała się już na planie nowej produkcji Marvela. Aktorkę zauważono podczas kręcenia sceny na cmentarzu, w której brał udział także Anthony Mackie.

Taylor, która ponownie zagra Betty Ross, córkę generała Thaddeusa „Thunderbolta” Rossa szybko pojawiła się w Nowym Jorku na planie czwartego filmu o przygodach Kapitana Ameryki. Oprócz niej na cmentarzu zostały zauważone także inne gwiazdy produkcji, w tym Anthonym Mackie. Główny gwiazdor filmu pojawił się na planie z ręką w temblaku, a obok niego zameldowali się Xosha Roquemore i Shira Haas. Biorąc pod uwagę, że spora część osób ubrana jest w mundury, możemy zakładać, że kręcona jest scena wojskowego pogrzebu.

Sprawdź też: Z „Sukcesji” prosto do Marvela. Matthew Macfadyen zagra w filmie „Deadpool 3”.

W obsadzie filmu są również: Carl Lumbly („Kolor przyjaźni”), Harrison Ford, który przejął rolę generała Thaddeusa „Thunderbolta” Rossa i Tim Blake Nelson wracający jako Samuel Sterns z filmu „Incredible Hulk”, który ma być głównym złoczyńcą nowej produkcji Marvela.

Reżyserią filmu zajmuje się Julius Onah, twórca filmów „Paradoks Cloverfield” oraz „Luce”. Autorami scenariusza są Malcolm Spellman, główny scenarzysta oraz twórca serialowych przygód Falcona i Zimowego żołnierza, oraz Dalan Musson, który również miał swój udział przy drugim aktorskim serialu Marvela. Premiera filmu „Kapitan Ameryka: New World Order” odbędzie się 3 maja 2024 roku

zdj. Marvel