Kolejny serial Playera trafi jesienią na TVN! „Behawiorysta” zawita do TV

Jesienna ramówka TVN-u upłynie pod znakiem wysokojakościowych polskich seriali. Po tym jak ogłoszono, że telewizyjnej emisji doczeka się „Pati” i 3. sezon „Szadzi, tym razem dowiedzieliśmy się, że debiut w TVN-ie zaliczy również ciepło przyjęty „Behawiorysta” z Robertem Więckiewiczem w roli głównej. 

Kolejny serial Playera trafi do TVN! Jesienią w TV obejrzymy „Behawiorystę

Serial nakręcony na podstawie powieści Remigiusza Mroza debiutował w ofercie Playera w styczniu minionego roku. Głównym bohaterem produkcji jest Gerard Edling (w tej roli Więckiewicz), ekspert w dziedzinie kinezyki - nauki zajmującej się badaniem mowy ciała. Bohater zostaje poproszony o pomoc w schwytaniu niebezpiecznego szaleńca, Horsta Zeigerea, który wziął za zakładników dzieci w jednej z miejskich szkół. 

Obok Więckiewicza w serialu występują także: Krystian Pesta (w roli antagonisty), Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Maria Sobocińska i Anna Próchniak. Od strony reżyserskiej nad „Behawiorystą” czuwa Łukasz Palkowski (1. sezon „Belfra”). Za scenariusz odpowiadają Bartosz Janiszewski i Maciej Kazula.

Sprawdź też: O tym filmie będzie głośno! Agnieszka Holland opowiada o uchodźcach na granicy polsko-białoruskiej

„Behawiorysta” – kiedy premiera w TV? Które seriale Playera zobaczymy w TVN?

Na ten moment nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie „Behawiorysta” zadebiutuje w ramówce TVN-u. Przypomnijmy, że telewizyjny debiut „Pati” (spin-off „Skazanej” z Olą Adamską w roli tytułowej) odbędzie się 4 września o godz. 21:35. Dzień wcześniej emisję będzie miał pierwszy odcinek 3. sezonu serialu „Szadź” (również o tej samej godzinie).

Przypomnijmy, że „Behawiorysta” doczekał się już przedłużenia na 2. sezon – tą informacją nieco ponad rok temu podzielił się sam autor pierwowzoru

Może zainteresuje Cię: Polski film z szansą na Oscara! Znalazł się na liście faworytów do nominacji

Źródło i zdj. TVN