Koniec jest bliski! Finałowy rozdział „Attack on Titan” z efektownym zwiastunem

Finałowe spotkanie z bohaterami „Attack on Titan”, popularnego anime adaptującego mangę Hajime Isayamy, doczekało się nowego zwiastuna potwierdzającego dokładną datę premiery. Zobaczcie jak zapowiada się ostatnia produkcja z podtytułem „The Final Season”

Przypomnijmy, że produkcją ostatniej odsłony anime opartego na kultowej mandze zajęła się inna wytwórniaWit Studio zostało zastąpione przez studio MAPPA. W ubiegłym roku do kin w Japonii trafiło z kolei pełnometrażowe anime „Attack on Titan: Chronicle”, którego zadaniem było streszczenie poprzednich sezonów przygód Eren Jaeger. 

Finałowe rozdziały „Attack on Titan” kontynuują opowieść o starciu ludzkości z masywnymi, ludożerczymi stworzeniami. W ostatniej części los świat stoi na włosku: Eren prowadzi armię w stronę Marley, zdeterminowany by zniszczyć wszystkich i wszystko, co zagrozi Eledii. Jego krwawą misję spróbują powstrzymać dawni kompani.

Za reżyserię finałowego rozdziału raz jeszcze odpowiada Yuichiro Hayashi. W obsadzie głosowej są między innymi Yuki Kaji, Yui Ishikawa, Marina Inoue, Hiro Shimono, Shiori Mikami, Kisho Taniyama i Yu Shimamura.

Wraz z nową zapowiedzią wytwórnia oficjalnie potwierdziła, że ostatnia odsłona „Attack on Titan” zadebiutuje dokładnie 4 listopada tego roku.

zdj. Crunchyroll / MAPPA