Konkurs – wygraj soundtrack „Last Christmas” na CD!

Film „Last Christmas" jest już wyświetlany w polskich kinach. Do sprzedaży trafił także soundtrack. Wspólnie z Sony Music Poland zapraszamy zatem do udziału w konkursie, w którym można wygrać jeden z kilku egzemplarzy ścieżki dźwiękowej z piosenkami George’a Michaela.

O soundtracku

Last Christmas" to kinowy przebój zbliżających się świąt, zainspirowany muzyką duetu Wham! i George’a Michaela. Film wyreżyserował Paul Feig, a scenariusz napisała laureatka Oscara, Emma Thompson. W głównych rolach występują Emilia Clarke („Gra o tron"), Henry Golding („Bajecznie bogaci Azjaci") oraz Michelle Yeoh („Jutro nie umiera nigdy").

Płyta ze ścieżką dźwiękową do filmu zawiera trzy utwory Wham!, m.in. „Last Christmas" oraz „Everything She Wants", a także dwanaście przebojów George’a Michaela, takich jak „Faith", „Fastlove", „Freedom '90" i „Too Funky". Album zawiera także niepublikowany wcześniej utwór „This Is How (We Want You To Get High)".

Last Christmas - okładka soundtracku CD (front)

Tracklista:

1. Last Christmas – Wham! (4:25)
2. Too Funky (Single Edit) – George Michael (3:46)
3. Fantasy – George Michael (5:01)
4. Praying for Time (Remastered) – George Michael (4:41)
5. Faith (Remastered) – George Michael (3:16)
6. Waiting for That Day (Remastered) – George Michael (4:51)
7. Heal the Pain (Remastered) – George Michael (4:45)
8. One More Try (Remastered) – George Michael (5:50)
9. Fastlove, Pt. 1 – George Michael (5:29)
10. Everything She Wants (Edited Version) – Wham! (5:29)
11. Wake Me up Before You Go-Go – Wham! (3:52)
12. Move On – George Michael (4:47)
13. Freedom! ’90 (Remastered) – George Michael (6:30)
14. Praying for Time (Live) – George Michael (5:15)
15. This Is How (We Want You to Get High) – George Michael (4:00)

Czas trwania płyty: 71:57

Zadanie konkursowe

Ulubiony film świąteczny? Wybór należy krótko uzasadnić.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując Last Christmas – konkurs”. Konkurs trwa do 6 grudnia 2019 r. włącznie. I jeszcze dwie bardzo ważne sprawy: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku oraz pamiętajcie, aby uważnie zapoznać się z poniższym regulaminem konkursu.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 6 grudnia 2019 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com.
  2. W konkursie może wziąć udział każdy, kto zaakceptuje regulamin konkursu, wpisując w treści wiadomości adnotację Akceptuję regulamin konkursu”. Zgłoszenia bez akceptacji nie będą brane pod uwagę.
  3. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  4. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy płytami CD, a nagrody zostaną dostarczone do laureatów akcji w ciągu 21 dni od powiadomienia drogą mailową o wygranej.
  5. Portal Filmozercy.com nie ponosi odpowiedzialności za opóżnienia w dostarczeniu przesyłek z nagrodami, za nie dostarczenie ich w planowanym terminie oraz za wszelkie ewentualne uszkodzenia powstałe podczas ich transportu.
  6. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które prześlą odpowiedź na zadanie konkursowe.
  7. Każdy uczestnik konkursu przesyłający zgłoszenie, wyraża zgodę na przekazanie swoich danych osobowych (imię i nazwisko, adres e-mail, adres do wysyłki nagrody) portalowi Filmozercy.com w celu wysłania nagrody na wskazany przez uczestnika adres.
  8. W związku z wejściem w życie rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), laureaci akcji o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową w ciągu trzech dni od daty zakończenia konkursu (6 grudnia 2019 roku).

źródło: zdj. główne Universal Pictures / materiały prasowe Sony Music Poland