Konkurs - wygraj soundtrack z filmu "Piękna i Bestia" (2017)!

Zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest jeden egzemplarz podstawowej edycji soundtracku, z polskojęzycznymi wersjami piosenek, do filmu "Piękna i Bestia" (2017) - jego recenzję możecie przeczytać tutaj, a muzyki w wydaniu Deluxe - tu. Fundatorem nagrody jest Universal Music Polska.

Piekna-i-Bestia-2017 1CD.jpg

Pytanie konkursowe:

W wytwórni Disneya już w latach 90-tych XX wieku powstawały aktorskie wersje klasycznych animacji. Proszę podać przynajmniej jeden tytuł takiej produkcji.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "Konkurs - Piękna i Bestia". Konkurs trwa do 26.03.2017 r. włącznie. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 26 marca 2017 roku prześle odpowiedź na zadane powyżej pytanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com.
  2. Laureat akcji zostanie wyłoniony drogą losowania, a nagroda zostanie dostarczona do niego w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  3. W losowaniu wezmą udział jedynie osoby, które prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.
  4. Wyniki zostaną ogłoszone 27 marca 2017 roku.

źródło: Disney / Universal Music