Kontynuacja „Frasiera” trafi na Paramount+ na początku przyszłego roku

Kelsey Grammer, znany z roli Frasiera Crane'a, udzielił nowego wywiadu, w którym ujawnił przybliżony termin debiutu nowych odcinków o perypetiach kultowego psychiatry. Nowa wersja „Frasiera” trafi do oferty Paramount+ w pierwszym kwartale przyszłego roku

Kelsey Grammer od lat zabiegał o powrót serii, ale główną przeszkodą były do tej pory kwestie finansowe. Poza odegraniem głównej roli, Grammer będzie też producentem wykonawczym projektu, obok scenarzystów Chrisa Harrisa i Joego Cristalli. W rozmowie z Colliderem, Grammer ujawnił, że na chwilę obecną twórcy opracowują szczegóły historii, którą pokażą w nowych odcinkach.

Cóż, nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie wejdziemy na plan. Wciąż pracujemy nad tą opowieścią, szlifujemy ostatnie elementy. Kiedy pojawią się nowe odcinki? Najpewniej w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Przypomnijmy, że parę miesięcy temu o nowym sezonie „Frasiera”, Grammer wypowiedział się też w oficjalnym oświadczeniu:

Spędziwszy na planie Paramountu ponad dwadzieścia lat mojego kreatywnego życia, zarówno jako producent i aktor, chciałbym pogratulować Paramount+ ich debiutu w świecie streamingu. Z radością wyczekuję możliwości podzielenia się kolejnym rozdziałem trwającej podróży doktora Frasiera Crane'a. 

Frasier” pozostaje jednym z najpopularniejszych sitcomów w historii. Na przestrzeni 11 sezonów, twórcy i aktorzy występujący serialu odebrali łącznie aż 37 statuetek Emmy. W głównych rolach, poza Grammerem, wystąpili też David Hyde Pierce, Jane Leeves, John Mahoney i Peri Gilpin.

źródło: Coming Soon / zdj. NBC