Korea Północna łączy się z Południową w azjatyckiej wersji „Domu z papieru”. Sprawdźcie nową zapowiedź

Po tym jak niespełna miesiąc temu poznaliśmy datę premiery nowej wersji „Domu z papieru” Netflix opublikował pierwszy pełnoprawny teaser nadchodzącego remake'u swojego hiszpańskiego hitu. Sprawdźcie, jak zapowiada się „Dom z papieru” w wersji azjatyckiej, w którym dochodzi do zjednoczenia obu państw koreańskich.

Dom z papieru” w wersji koreańskiej. O czym opowie serial?

Z udostępnionych przez platformę informacji wynika, iż remake nie będzie znacząco różnił się od swojego poprzednika, który emitowany był przez Netfliksa w latach 2017-2021. W oficjalnym opisie produkcji czytamy:

Ukryta pod cieniami masek grupa desperatów jednoczy się pod przywództwem kryminalnego mistrza znanego pod pseudonimem Profesor, by dokonać największego skoku, jaki kiedykolwiek widziała Korea.

„Dom z papieru: Korea” – obsada i twórcy nowego serialu Netfliksa

Reżyserem koreańskiego serialu został Kim Hong-sun, natomiast za scenariusz odpowiada Ryu Yong-jae. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami w nowym „Domu z papieru” pojawi się gwiazdor „Squid Game”, Park Hae-soo, który w produkcji wystąpi jako Berlin. Na ekranie partnerować mu będą m.in. Yoo Ji-tae („Oldboy”) jako ProfesorJeon Jong-seo („Płomienie”) jako TokioLee Won-jong („Asurado”) jako Moskwa, a także Kim Yoon-jin („Zagubieni”) jako pani inspektor.

Sprawdź też: Finał 4. sezonu „Stranger Things” potrwa jeszcze dłużej. Niektóre odcinki to niemal filmy pełnometrażowe!

Kiedy premiera serialu „Dom z papieru: Korea”? Ile będzie odcinków?

Koreańska wersja „Domu z papieru” zadebiutuje w ofercie streamera już 24 czerwca. Na całość pierwszego sezonu złoży się 12 odcinków, z których każdy potrwa ok. godziny

Zdj. Netflix