Krew znowu się leje w pełnym zwiastunie trzeciego sezonu serialu „The Boys”

Platforma Prime Video na dobre zabiera się za promowanie trzeciego sezonu serialu „The Boys”. Zobaczcie, jak zapowiada się nowy rozdział brutalnego starcia antybohaterów z Siódemką. Oto pełny zwiastun.

W trzeciej serii zobaczymy, jak główni bohaterowie produkcji rzucający wyzwanie Siódemce, zdecydują się na skorzystanie z preparatu V. Dzięki niemu zyskają większą siłę i nowe umiejętności, które pomogą wyrównać szanse w walce z potężnymi złoczyńcami. Sam Butcher będzie mógł pochwalić się umiejętnościami podobnymi do Homelandera. Akcja nowych odcinków osadzona będzie rok po wydarzeniach z ostatniego epizodu.

Sprawdź też: Jodie Comer gwiazdą thrillera o młodej matce w zalanym Londynie.

Do swoich ról w poprzednich odcinków w trzeciej serii „The Boys” wracają Antony Starr jako Homelander,, Karl Urban jako Billy Rzeźnik, Erin Moriarty jako Starlight, Jack Quaid jako Hughie Campbell, Karen Fukuhara jako Kimiko i Tomer Kapon jako Frenchie, Laz Alonso jako Mother's Mil. Jako showrunner za produkcję raz jeszcze odpowiada Eric Kripke

Premiera trzeciego sezonu serialu „The Boys” została zaplanowana na 3 czerwca. W dniu premiery pokazane zostaną widzom serwisu Prime Videotrzy odcinki.

 

zdj. Prime Video