„Krudowie 2: Nowa era” z nowym plakatem. Film zadebiutuje jeszcze w tym roku

DreamWorks ujawniło pierwszy plakat sequela animacji „Krudowie”. Zgodnie z zapowiedziami, animacja trafi do kin nie w grudniu, a już 25 listopada tego roku. W głównych rolach usłyszymy głosy Nicolasa Cage'a, Emmy Stone, Ryana Reynoldsa, Catherine Keener, Kelly Marie Tran i Petera Dinklage'a.

Przypomnijmy, że premiera filmu została kilka miesięcy temu wyznaczona na grudzień 2020 roku. W ramach najnowszej decyzji wytwórnia Universal Pictures zdecydowało się skierować produkcję na wielki ekran nieco wcześniej – na amerykańskie Święto Dziękczynienia

W ramach pierwszego filmu widzowie poznali prehistoryczną rodzinę Krudów Nominowana do Oscara komedia o klanie ledwo radzącym sobie z ewoluującym światem spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony międzynarodowej publiczności. Drugi film przez kilka lat zmagał się z problemami pre-produkcyjnymi. Plany na wszczęcie fazy realizacyjnej przewidywały termin wypadający dwa lata po premierze pierwowzoru. W końcu, w listopadzie 2016 DreamWorks podjęło decyzję o anulowaniu projektu. Do realizacji doszło w końcu dopiero w zeszłym roku.   

BD463F23-D230-4C46-BAF9-5DBAF0E982C0.jpeg

zdj. Universal