Kultowy serial w całości trafił na Netflix! Wsiąkniecie na długie godziny

Netflix uzupełnił swoją ofertę o kolejny popularny serial z poprzednich lat. Na platformie wylądował właśnie „Detektyw Monk”. Co istotne, w serwisie pojawiły się wszystkie osiem sezonów, a to oznacza, że zyskaliśmy właśnie świetną produkcję idealnie nadającą się  binge-watching lub puszczenia sobie w tle  przy innych obowiązkach.

Detektyw Monk – gdzie obejrzeć? Cały serial trafił na Netflix!

Zgodnie z obietnicą Netflix dzisiaj swój serialowy katalog o kolejną klasyczną produkcję z poprzednich dekad. W serwisie wylądował właśnie serial „Detektyw Monk”! Co ważne, na platformie od razu pojawiły się wszystkie sezony i to oznacza, że mamy w końcu okazję zapoznać się w całości z popularną produkcją. Do tej pory widzowie w naszym kraju mogli obejrzeć w streamingu jedynie z dwie pierwsze serie, które obecne są od września zeszłego roku na platformie SkyShowtime.

Detektyw Monk” opowiada o genialnym detektywie z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi, który odchodzi ze służby w policji ze względu na osobistą tragedię. Wielka strata sprawia, że jego ekscentryczne zachowanie nabiera na sile, ale Monk i tak zaczyna karierę konsultanta pomagającego policji rozwiązywać najtrudniejsze sprawy. Serial miał premierę w 2002 roku i doczekał się aż 125 odcinków na przestrzeni ośmiu sezonów.

Sprawdź też: Henry Cavill dołącza do Marvela?! Nie uwierzycie, kogo ma zagrać w „Deadpoolu 3”.

detektyw monk gdzie obejrzeć

Finałowy epizod wyemitowano w 2009 roku, ale ostatnio produkcja doczekała się filmowej kontynuacji, która trafiła do streamingu za pośrednictwem serwisu Peacock. Na razie film nie jest jednak dostępny w żadnym serwisie w Polsce. W filmie widzimy, jak Monk powraca, by rozwiązać ostatnią i bardzo osobistą sprawę dotyczącą jego ukochanej pasierbicy Molly, dziennikarki przygotowującej się do ślubu.

Główną rolę w serialu grał Tony Shalhoub, a obok niego pojawiali się: Ted Levine (jako kapitan Leland Stottlemeyer), Traylor Howard (jako Natalie Teeger), Jason Gray-Stanford (jako Randall Disher), Melora Hardin (jako Trudy Monk) i Hector Elizondo (doktor Neven Bell).

Netflix TOP 10 dzisiaj (15 marca 2024 roku)

  1. „Dżentelmeni”
  2. „Sygnał”
  3. „Rojst Millenium”
  4. „Bandidos: Na tropie skarbu”
  5. „Kicia Kocia”
  6. „Hot Wheels na start!”
  7. „Książęta” sezon 3
  8. „Resident Alien”
  9. „Super Sex”
  10. „Punkty zwrotne: Bomba i zimna wojna”

zdj. NBC