La la Land w maju na Blu-ray!

Niedoszły laureat nagrody za najlepszy film na tegorocznych Oscarach, czyli La la Land zadebiutuje w Polsce na fizycznych nośnikach 24 maja.

Monolith przygotowało dla nas dwa wydania z filmem. La La Land otrzyma standardowe wydanie typu amaray w przypadku nośnika Blu-ray. Wydanie na DVD zostanie natomiast wydane w formie bookletu.

Wydanie Blu-ray - aktualna cena 62.99 zł, wydanie DVD - aktualna cena 39.99 zł.

Najgorętsza para młodych aktorów Hollywood – Emma Stone („Birdman”, „Łatwa dziewczyna”) i Ryan Gosling („Drive”, „Idy marcowe”) – w przepięknej muzycznej opowieści reżysera „Whiplash”. Uwielbiany przez widzów film zdobył aż 7 Złotych Globów oraz 6 statuetek Oscara, w kategoriach: najlepsza aktorka pierwszoplanowa, najlepszy reżyser, najlepsza muzyka oryginalna oraz najlepsze zdjęcia, scenografia i piosenka – „City of Stars.”

Opis wydawcy: Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

Na ten moment nie wiemy jeszcze, jak będzie wyglądała okłada wydania Blu-ray, ale najprawdopodobniej będzie ona taka sama jak w wydaniu DVD.

Wydanie DVD - booklet

źródło: Empik.com / Monolith / Summit Entertainment