Lady Gaga nie może oderwać oczu od Joaquina Phoenixa. Nowe zdjęcia z „Jokera 2”!

Za niecały rok do kin zawita w końcu długo wyczekiwana kontynuacja filmu „Joker”. W drugiej części do tytułowego złoczyńcy granego rzez Joaquina Phoenixa dołączy Harley Quinn, w którą wcieliła się Lady Gaga. Zobaczcie nowe zdjęcia przedstawiające wspomnianą dwójkę.

Joaquin Phoenix wraca jako Joker. Lady Gaga na zdjęciu z „Jokera 2” 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia reżyser Todd Phillips postanowił podzielić się z widzami czekającymi na powrót Jokera nowymi zdjęciami z kontynuacji wielkiego kinowego hitu Warnera. Na jednym z nich widzimy tytułowego złoczyńcę zamkniętego w celi w Arkham Asylum. To właśnie w murach znanego z komiksów zakładu psychiatrycznego ma rozegrać się część historii. Wiemy jednak, że Joker w końcu jakimś sposobem wydostanie się z więzienia i ponownie będzie szalał po ulicach Gotham City. Potwierdza to zresztą najnowsze zdjęcie, na którym widzimy go ponownie w swoim stroju z pierwszej części, a obok niego znajduje się Harley Quinn grana przez Lady Gagę. Film skupi się właśnie na przedstawieniu odświeżonej wersji historii związku Jokera z Harleen Frances Quinzel. Co więcej, kontynuacja komiksowego hitu z 2019 ma być utrzymana w konwencji musicalu.

Ostatni klaps na planie filmu padł na początku kwietnia po czterech miesiącach prac. Zdjęcia kręcono zarówno w Los Angeles, jak i Nowym Jorku. W obsadzie obok wspomnianej dwójki są także: Jacob Lofland, młody aktor znany z takich produkcji jak „Dom na mokradłach” i „Uciekinier”Brendan Glesson, irlandzki aktor znany z takich produkcji jak „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj” czy „Duchy Inisherin”, Catherine Keene („Być jak John Malkovich”) oraz Harry Lawtey („The Pale Blue Eye”). Do swojej roli z pierwszej części wróci też Zazie Beetz.

Film ponownie wyreżyserował Todd Phillips, który wspólnie ze Scottem Silverem napisał scenariusz. Do kin „Joker: Folie À Deux” zawita 4 października 2024 roku

Joker 2 zdjęcie z filmu Joaquin Phoenix

Joker 2 zdjęcie z filmu Lady Gaga i Joaquin Phoenix

zdj. Warner Bros.