„Last Christmas” na Blu-ray i DVD – przegląd ofert i specyfikacja

3 kwietnia swoją premierę będą miały wydania Blu-ray i DVD z komedią romantyczną „Last Christmas”, w której główne role zagrali Emilia Clarke i Henry Golding. We wpisie znajdziecie przegląd ofert na wszystkie z wydań oraz ich specyfikacje.

Dystrybutorem filmu jest Filmostrada, która przygotowała dwa standardowe wydania na Blu-ray i DVD. Na płycie Blu-ray znajdziemy oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie DTS-HD MA 7.1, polskiego lektora w formacie DTS 5.1 i oczywiście polskie napisy.

O filmie

Reżyser Paul Feig („Druhny”) i wyróżniona Oscarem scenarzystka Emma Thompson („Bridget Jones 3”) zapraszają na chwytającą za serce komedię romantyczną inspirowaną niezapomnianą muzyką George’a Michaela. Emilia Clarke („Gra o Tron”) gra Kate, która pracuje jako elf w całorocznym świątecznym sklepie. Dziewczynę prześladuje pech i skłonność do podejmowania złych decyzji do chwili, kiedy spotyka Toma (Henry Golding, „Bajecznie bogaci Azjaci”) – serdecznego faceta z tajemniczą przeszłością, który postanawia zakwestionować jej cyniczne podejście do świata. Jak się zdaje, ta źle dobrana para nie zdoła wytrzymać ze sobą, ale czasami warto posłuchać serca i… mieć nadzieję.

„Last Christmas” Blu-ray – opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

„Last Christmas” DVD – opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Materiały dodatkowe

  • Alternatywny początek i koniec
  • Sceny alternatywne i usunięte w montażu
  • Mnóstwo gagów
  • Sesja nagraniowa Emilii
  • Komentarz reżysera Paula Feiga

Specyfikacja wydania

Dystrybucja

Filmostrada

Data wydania

03.04.2020

Opakowanie

Amaray

Czas trwania [min.]

103

Liczba nośników

1

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 2.00:1

Dźwięk oryginalny

DTS-HD MA 7.1 angielski

Polska wersja

lektor (DTS 5.1), napisy

zdj. Universal Pictures / Filmostrada