Lauren Cohan na nowej fotce z finałowych odcinków „The Walking Dead”

W oczekiwaniu na lutową premierę drugiej połowy jedenastego sezonu „The Walking Dead” w sieci ukazało się nowe zdjęcie z kolejnych odcinków. Zobaczycie na nim zakrwawioną Maggie Rhee, graną przez Lauren Cohan.

Finałowy sezon hitowego serialu o żywych trupach debiutował na AMC dokładnie sierpniu tego roku i po wyemitowaniu ośmiu epizodów udał się na zimową przerwę. Jedenasty sezon będzie liczył łącznie aż dwadzieścia cztery odcinki. Z uwagi na wydłużony metraż, sezon został podzielony na trzy tury po 8 epizodów. Z kolejnymi odcinkami produkcja powróci dokładnie 20 lutego przyszłego roku. W Polsce premiera odbędzie się w tym samym czasie, czyli 21 lutego o godzinie 03:00.

Przypomnijmy, że pierwszą część ostatniego sezonu „The Walking Dead” zamknął odcinek, w którym widzowie zobaczyli głodujących mieszkańców Aleksandrii, którzy muszą zmagać się także z nacierającą hordą zombie. Tymczasem Daryl infiltrujący grupę Żniwiarzy wpadł w poważne tarapaty, kiedy Leah Shaw (Lynn Collins) zabił Pope'a, dotychczasowego przywódcę zespołu i zajął jego miejsce.

W najbliższym odcinku, zatytyłowanym „No Other Way”, grupa Maggie ruszy na wojnę z pozostałościami Żniwiarzy. W tym samym czasie, mieszkańcy Aleksandrii przetną szlaki z nową społecznością odkrytą przez Eugene'a (Josh McDermitt). 

332DDF4B-ADC5-408F-B4AA-284BEAEAD054.jpeg

zdj. AMC / TV Line