Legenda kina akcji wraca z nowym filmem! Obejrzycie go już na VOD

Pod koniec ubiegłego roku do kin z nowym filmem powrócił legendarny reżyser John Woo. Najnowsza produkcja od twórcy popularnych akcyjniaków z lat 90. ubiegłego wieku nie doczekała się premiery w Polsce, ale od dzisiaj „Wśród nocnej ciszy”, którego gwiazdą jest Joel Kinnaman możemy już oglądać w naszym kraju na VOD.

Nowy film Johna Woo trafił na VOD. Gdzie obejrzeć Silent Night”?

Wśród nocnej ciszy” to film akcji opowiadający historię ojca, który po śmierci swojego syna w wigilijny wieczór, postanawia zemścić się na oprawcach. Film jest dynamiczną historią zemsty wypełnioną akcją, który cechuje się minimalną ilością dialogów, a większość historii jest pokazywana za pomocą obrazów i dźwięków.

Sprawdź też: Nowa Supergirl wybrana! Milly Alcock zagra w filmie o Supermanie!

Warto zwrócić uwagę na fakt, że „Silent Night” jest pierwszym amerykańskim filmem wyreżyserowanym przez Johna Woo od czasu „Zapłaty” z 2003 roku. W ostatnich latach jego działalność ograniczyła się do kilku chińskich produkcji. John Woo zasłynął w świecie kina akcji takimi hongkońskimi klasykami jak „Kula w łeb”, „Byle do jutra” czy „Płatny morderca”. W Hollywood stworzył natomiast na przełomie wieków takie produkcje jak „Nieuchwytny cel”, „Tajna broń”, „Mission: Impossible 2”, „Szyfry wojny”.

Co obejrzeć na VOD? Mamy nowego akcyjniaka!

Wśród nocnej ciszy Joel Kinnaman

Wśród nocnej ciszy” ominęło polskie kina, ale od dzisiaj możecie obejrzeć go w serwisach VOD. Produkcja pojawiła się między innymi w ofercie serwisu Prime Video, gdzie koszt wypożyczenia to 14,99 zł. Jest to najtańsza z opcji na rynku. Film znajdziecie też w sklepach Cineman i Rakuten.

Joel Kinnaman, znany z takich filmów jak „Legion samobójców” czy „RoboCop”, wciela się w rolę Briana Godlocka, ojca, który po śmierci swojego syna, postanawia zemścić się na gangsterach odpowiedzialnych za jego śmierć. Obok niego w  filmie występują również: Kid Cudi („Jak to się robi w Ameryce”), Catalina Sandino Moreno i Harold Torre.

zdj. Lionsgate