Legendarny serial powrócił po 10 latach z nowym sezonem! Pamiętacie go?

Na platformę Disney+ z nowym sezonem po 10 latach przerwy powrócił właśnie jeden z najpopularniejszych seriali animowanych wszech czasów, słynna „Futurama”. Serial Matta Groeninga, twórcy „Simpsonów” powrócił właśnie do regularnej emisji pierwszy raz od 2013 roku.

Futurama” wraciła po 10. latach! Nowe odcinki w Polsce na Disney+

Serial „Futurama” opowiadał pierwotnie o życiu Philipa Fry'a25-letniego dostawcy pizzy, który przypadkowo zamraża się 31 grudnia 1999 roku i budzi 1000 lat później z nowym startem w życie i nową grupą przyjaciół. W grupie jego znajomych znajduje się Leelasurowa, ale urocza jednooka mutantka oraz Bender, robot, który lubi nadmiernie spożywać alkohol, palić cygara i kraść wszystko, co tylko da się ukraść. Ostatni raz „Futuramę” mogliśmy oglądać na małym ekranie w 2013 roku, kiedy to emitowany był dziesiąty sezon.

Sprawdź też: Tych seriali na Disney+ już nie obejrzycie. Zaczynają się czystki oferty!

Nowy sezon serialu został stworzony dla platformy Hulu i emisja pierwszego odcinka przypadła na 24 lipca. Na szczęście w Polsce nie musimy czekać na premierę jedenastej serii i równo z premierą w USA możemy oglądać ją na platformie Disney+. Na nowy sezon złoży się 10 odcinków i każdy z nich będzie emitowany z tygodniowym odstępem w poniedziałki. Finał sezonu przypadnie na 25 września.

W obsadzie serii wracają: Billy West, Katey Sagal, Tress MacNeille, Maurice LaMarche, Lauren Tom, Phil LaMarr, David Herman i John DiMaggio.

 

zdj. Disney+