Letitia Wright zapowiada powrót Czarnej Pantery. Marvel pojawi się na Comic-Conie!

Minęły już prawie dwa lata od momentu, kiedy ostatni raz na ekranie widzieliśmy nową Czarną PanteręLetitia Wright, która przejęła rolę po zmarłym gwiazdorze pierwszego filmu Marvela zapowiada jednak, że niedługo nie będziemy mogli narzekać na brak produkcji z jej bohaterką.

Letitia Wright zapowiada powrót Czarnej Pantery! Pojawi się w Avengersach 5?

Druga część filmowej serii o przygodach Czarnej Pantery trafiła do kin w listopadzie 2022 roku i ustaliła przyszłość tytułowego obrońcy Wakandy, którego miano po śmierci Chadwicka Bosemana przejęła ostatecznie Letitia Wright. Aktorka wcielająca się w Shuri nie pojawiła się od czasu finałowych scen z drugiego filmu w żądnym projekcie Marvela, ale wygląda na to, że powoli zbliżamy się do przerwania jej nieobecności w MCU. W rozmowie z The View Wright gwiazda Marvela stwierdziła, że: „Nadchodzi wiele produkcji” z udziałem jej bohaterki.

Na razie nie wiemy, czy oznacza to ogłoszenie trzeciego filmu o Czarnej Panterze, czy pojawienie się Shuri w najbliższych projektach MCU z innymi bohaterami w roli głównej. Wydaje się niemal pewne, że Czarna Pantera będzie obecna w piątej części serii o drużynie Avengers, przez którą ma przewinąć się około 60 postaci, ale wiele wskazuje na to, że bohaterka Letitiy Wright powróci do nas jeszcze w tym roku.

Sprawdź też: Na takiego Batmana czekaliście! Klimatyczny zwiastun nowego serialu o Mrocznym Rycerzu!

Eyes of Wakanda

Stanie się to za sprawą nieco zapomnianego przez widzów serialu Eyes of Wakanda, który ma skupiać się na  tak zwanych Psach Wojny, tajnych szpiegach z Wakandy, wśród których byli Nakia grana przez Lupitę Nyong'o oraz Zuri grany przez Foresta Whitakera.

Aktorka może pojawić się też w ramach gościnnego występu w serialu „Ironheart” opowiadającego historię Riri Williams, następczynie Iron Mana, która debiutowała właśnie w drugim filmie o Czarnej Panterze i została powiązana z Wakandą. Więcej informacji o przyszłości Shuri oraz najbliższych projektach Marvela powinniśmy poznać już w drugiej połowie lipca, bowiem studio ogłosiło właśnie, że zamierza pojawić się po dłuższej przerwie na tegorocznej edycji wydarzenia Comic-Con w San Diego, która zaplanowana została na 25-28 lipca.

Na wydarzeniu zapewne pojawią się Ryan Reynolds i Hugh Jackman, aby promować wchodzący wówczas do kin film o przygodach Deadpoola i Logana. Możemy oczekiwać też, że na wydarzeniu zameldują się członkowie obsady serialu „Agatha All Along”, który zadebiutuje w streamingu ma 18 września. Powinniśmy oczekiwać więc pokazania zwiastuna produkcji i nowych informacji o przyszłorocznych produkcjach o Kapitanie Ameryce i zespole Thunderbolts.

zdj. Marvel