„Liga Sprawiedliwości” Snydera zadebiutuje w Polsce na HBO GO!

Mamy świetne wiadomości dla widzów czekających na premierę „Ligi Sprawiedliwości” w reżyserii Zacka Snydera. Równocześnie z amerykańską premierą film zostanie udostępniony także na polskiej platformie HBO GO.

Liga Sprawiedliwości” będzie mieć swoją premierę 18 marca zarówno w amerykańskim serwisie HBO Max, jak i wszystkich azjatyckich i europejskich serwisach HBO, w tym HBO GO dostępnym w Polsce.

Premierze filmu towarzyszyć będą dodatkowe wydarzenia na platformach WarnerMedia oraz DC, w tym premiera ścieżki dźwiękowej, specjalne akcje od WB Games, a także debiut wyjątkowej kolekcji produktów z Warner Bros. Consumer Products. Już 14 lutego zobaczymy z kolei nowy zwiastun filmu Snydera.

W filmie „Liga Sprawiedliwości” Bruce Wayne (Ben Affleck), chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot), by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż to sobie wyobrażał, ponieważ każdy z członków tej ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Tylko pokonanie tych przeszkód, pozwoli im stworzyć bezprecedensową grupę bohaterów. Może być jednak za późno, by w końcu zjednoczeni - Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller), byli w stanie uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami.

źródło: HBO / zdj. Warner Bros. / HBO