Lipcowe premiery VOD od Kino Świat – „Kobiety mafii 2”, „Syn Królowej Śniegu” i inne

Kino Świat zaprezentowała dzisiaj tytuły filmów, które już w lipcu będzie można oglądać za pośrednictwem serwisów VOD. Wśród nich znalazły się tytuły: „Kobiety mafii 2”, „Syn Królowej Śniegu” i „Legenda Hallowajów”. Poznajcie szczegóły.

Pełna lista lipcowych premier VOD od Kino Świat:

  • „Kobiety mafii 2” – premiera 1 lipca
  • „Syn Królowej Śniegu” – premiera 10 lipca
  • Legenda Hallowajów” – premiera 24 lipca

„Kobiety mafii 2”

Królowe polskiej mafii wracają w gangsterskiej superprodukcji, wyznaczającej nowe standardy gatunkowe dla krajowej kinematografii. Film „Kobiety mafii 2” w reżyserii Patryka Vegi to porywająca i inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia sensacyjna, rozgrywająca się równocześnie na trzech kontynentach i w sześciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Maroku, Kolumbii i Dubaju. Przemyt narkotyków na niespotykaną dotąd skalę, porwania i zabójstwa na zlecenie, kradzież najdroższych, luksusowych samochodów, widmo globalnego terroryzmu i machinacje południowoamerykańskich karteli – wszystko to w kontynuacji jednego z największych kasowych hitów 2018 roku!

 „Syn Królowej Śniegu”

Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, przejmujący film, który łączy elementy dramatu i współczesnej baśni o walce dobra ze złem. Jego akcja rozgrywa się w dwóch przeplatających się ze sobą wymiarach - realistycznym oraz poetycko-baśniowym. W obsadzie filmu znalazła się plejada gwiazd młodego i starszego pokolenia: Michalina Olszańska („Obywatel Jones”, „Córki dancingu”), Franciszek Pieczka („Jasminum”, „Potop”), Anna Seniuk („Konopielka”, „Czterdziestolatek”), Ewa Szykulska („Seksmisja”, „Vabank”) i Michał Mikołajczyk („365 dni”, „Underdog”). Za scenariusz filmu odpowiada Paweł Sala – autor głośnej „Matki Teresy od kotów”.

 „Legenda Hallowajów

Halloween na Hawajach to czas radości i wielkich przygód! Emocjonujący film animowany dla dzieci, który nauczy młodych widzów, czym jest odwaga, przyjaźń i tradycja.

źródło i zdj: Kino Świat