Lipiec na Disney+: Powrót „The Bear” i inne premiery miesiąca! Co nowego warto obejrzeć ?

W lipcu czeka nas na platformie Disney Plus powrót jednego z najlepiej ocenianych seriali ostatnich lat. Chodzi oczywiście o „The Bear”. Nie będzie to jednak wcale jedyna nowość godna sprawdzenia w najbliższym miesiącu w serwisie Disneya. Oto lista filmów i seriali, które będzie można obejrzeć w lipcu na Disney+.

Co obejrzeć w streamingu? Nowe filmy i seriale w lipcu na Disney+

Jak niemal w każdym miesiącu tak i w lipcu platforma Disney+ będzie miała dla swoich widzów głośną premierę serialową. Tym razem będzie nią powrót jednego z najlepiej ocenianych seriali ostatnich lat. W lipcu w końcu się doczekamy i na nasze ekrany powróci Carmy Berzatto i jego ekipa. Zespół kucharzy chce wspiąć się na nowe gastronomiczne wyżyny, a to oznacza, że w nowych odcinkach „The Bear” czeka nas sporo emocji.

Sprawdź też: Romans z Nicole Kidman i western z Kevinem Costnerem. To najbardziej oczekiwane premiery tygodnia!

Dostarczycielem wrażeń w lipcu będzie też serial „Most zbrodni”, inspirowany prawdziwą historią głośnej sprawy nastolatki, która poszła na spotkanie z przyjaciółmi i nigdy nie wróciła do domu. Na platformę w nowej odsłonie powróci też seria „Następcy”. Zobaczymy, jak główna bohaterka filmu „Następcy: Rebelia Red” cofa się w czasie, by uratować Auradon, swój magiczny dom. Na wszystkich małych i dużych fanów przygód Bluey czeka natomiast seria krótkometrażówek „Blue w szortach”.

„The Bear” sezon 3 – 17 lipca

The Bear sezon 3

Wspólne dążenie do kulinarnego ideału podbudowuje załogę i sukcesywnie wzmacnia więzi, będące głównym spoiwem restauracji. W miarę powiększania się zespołu, każdy członek będzie przesuwał granice swoich umiejętności, aby osiągnąć jak najwyższy poziom usług w ramach pełnionej funkcji. W branży restauracyjnej nie istnieje coś takiego, jak stały grunt, a wraz z ciągle zmieniającym się rynkiem, pojawiają się również nowe wyzwania i możliwości. Szefowie kuchni nauczyli się, że liczy się każda sekunda, a tylko od sprawności ekipy zależy, czy uda się ją wykorzystać. Trzeci sezon da widzom odpowiedź na pytanie, czy ekipa „The Bear” ma to, czego potrzeba, aby przetrwać branżowe zawirowania.

„Most zbrodni”

Most zbrodni serial

„Most zbrodni” oparty jest na książce uznanej autorki Rebekki Godfrey i opowiada prawdziwą historię czternastoletniej Reeny Virk (Vritika Gupta), która w 1997 roku wyszła z domu, by dołączyć do przyjaciół na imprezie, ale nigdy nie wróciła. Oczami Godfrey (Riley Keough) i lokalnej policjantki (Lily Gladstone) oglądamy przedstawiony w serialu tajemny świat młodych dziewcząt oskarżonych o morderstwo i odkrywamy przy tym zaskakujące fakty o nieprawdopodobnym zabójcy.

„Następcy: Rebelia Red” 12 – lipca

Następcy Rebelia Red

Uma, która niegdyś stała po złej stronie mocy, teraz jest dyrektorką liceum w Auradonie. Do szkoły zaprasza Red, zbuntowaną córkę tyranicznej Królowej Kier z Krainy Czarów. Królowa Kier nie cierpi całego Auradonu, a zwłaszcza Kopciuszka. Korzysta z okazji do zemsty, podrzucając córkę do nowej szkoły i postanawia objąć władzę. Red musi połączyć siły z wiecznie dążącą do perfekcji córką Kopciuszka, Chloe, by cofnąć się w czasie i zmienić bieg bolesnych zdarzeń, które sprawiły, że mama Red stała się królową złoczyńców.

„Will Trent” sezon 2 – 24 lipca

Will Trent sezon 2

Główny bohater serialu opartego na cyklu bestsellerowych powieści Karin Slaughter „Will Trent”, agent specjalny Will Trent z Biura Dochodzeniowego stanu Georgia (GBI) został porzucony po urodzeniu i miał trudne dzieciństwo w niewydolnym systemie rodzin zastępczych w Atlancie. Teraz Will wykorzystuje w ściganiu przestępców swoje unikalne doświadczenia i ma najwyższy w GBI wskaźnik rozwiązanych spraw.

Premiery na Disney+ w lipcu 2024:

  • „Blue w szortach” – 3 lipca
  • „Jeszcze żyję” sezon 2 – 3 lipca
  • „Most zbrodni” – 10 lipca
  • „Misja: Podstawówka” sezon 3 – 10 lipca
  • „Następcy: Rebelia Red” 12 – lipca
  • „The Bear” sezon 3 – 17 lipca wszystkie odcinki
  • „Co robimy w ukryciu” sezon 5 – 17 lipca
  • „Will Trent” sezon 2 – 24 lipca

zdj. Disney