Loki ma nową drużynę. Uratują Marvela i całe multiwersum? Zobaczcie zapowiedź

Marvel liczy na to, że już w październiku z kryzysu wyciągnie go drugi sezon serialu o Lokim. Produkcja z Tomem Hiddlestonem doczekała się właśnie nowej zapowiedzi. Widzimy w niej, jak tytułowy bohater ponownie łączy siły z Sylvie i zbiera zupełnie nową drużynę, z którą spróbuje uratować rozpadające się multiwersum oraz poprawić opinię widzów na temat ostatnich produkcji Marvela.

Drugi sezon „Lokiego z nową zapowiedzią. Premiera na Disney+

W drugim sezonie bohater Hiddlestona będzie podróżował przez multiwersum w poszukiwaniu Sylvie i zapewne spotka przy tym kilka własnych wariantów i zaliczy kolejną dawkę zwariowanych przygód„Drugi sezon Lokiego rozpoczyna się po szokujących wydarzeniach z finału pierwszej serii, kiedy Loki toczy walkę o istotę Time Variance Authority. Wraz z Mobiusem, Hunterem B-15 oraz zespołem nowych i powracających postaci, Loki przemierza stale rozwijające się i coraz bardziej niebezpieczne multiwersum w poszukiwaniu Sylvie, Judge Renslayer, Miss Minutes i prawdy o tym, co tak naprawdę znaczy posiadać wolną wolę i szczytny cel” – czytamy w oficjalnym opisie.

W obsadzie obok Hiddlestona znaleźli się także: Sofia di Martino, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Wunmi Mosaku, Tara Strong i Eugene Cordero wracających do ról z poprzedniego sezonu. Nowych bohaterów zagrali: Rafael Casal, Kate Dickie, Liz Carr, Ke Huy Quan i Neil Ellice. W nowych odcinkach miał pojawić się również Jonathan Majors, jako główny złoczyńca bieżącej fazy MCU, ale możemy założyć, że do jego udziału ostatecznie nie dojdzie za sprawą kontrowersji związanych z aktorem.

Serial powróci na platformę Disney+ dokładnie 6 października.

zdj. Marvel