„Loot” – nowy sitcom Apple’a na pierwszych zdjęciach. Jest też data premiery

Apple pokazało w sieci kilka pierwszych kadrów ze swojego nowego serialu komediowego. W produkcji zatytułowanej „Loot” główną rolę gra Maya Rudolph znana z „Saturday Night Live” i animacji „Big Mouth”. Poznaliśmy też datę premiery. 

W „Loot” Rudolph wciela się w postać Molly Novak, której idealne na pierwszy rzut oka życie wywraca do góry nogami rozstanie z mężem. Na skutek rozwodu, bohaterka wchodzi w posiadanie części majątku eksmałżonka, wartej blisko dziewięćdziesiąt miliardów dolarów.

W obsadzie są też między innymi Ron Funches, Nat FaxonMichaela Jaé Rodriguez („Pose”), która wcieli się w Sofię, ambitną pracowniczkę non-profitowej organizacji założonej przez główną bohaterkę oraz Joel Kim Booster („Fire Island”) jako Nicholas, lojalny asystent Molly. Za realizację, jako scenarzyści i główni producenci wykonawczy (obok samej Ruolph) odpowiedzą Alan Yang („Parks & Recreation”) i Matt Hubbard.

Wraz z debiutanckim kadrami z serialu ujawniono, że produkcja, na którą złoży się dziesięć odcinków, zadebiutuje na Apple TV+ dokładnie 24 czerwca. Na start do widzów powędrują trzy odcinki.

Zdjęcie z serialu Loot

Zdjęcie z serialu Loot

Zdjęcie z serialu Loot

Zdjęcie z serialu Loot

Źródło: The Wrap / zdj. Apple