Luke Evans dołącza do Nicole Kidman w serialu „Dziewięcioro nieznajomych”

Luke Evans, którego niedawno mogliśmy oglądać między innymi w serialu „Alienista” oraz filmach Zabójczy rejs” iMidway” dołączył do obsady serialu „Dziewięcioro nieznajomych”, w którym główna rola przypadła Nicole Kidman. Za produkcję powstającą dla platformy Hulu odpowiada David E.Kelly, twórca takich seriali, jak Ally McBeal” czy Mr. Mercedes”.

Produkcja ma być adaptacją bestselerowej powieści autorstwa Liane Moriarty odpowiadającej również za literacki pierwowzór serialu „Wielkie kłamstewka”. W obsadzie znaleźli się jeszcze Manny Jacinto i Melissa McCarthy.

Historia rozgrywa się w ośrodku odnowy biologicznej, w którym dziewięcioro nieznajomych mieszkańców metropolii szuka ukojenia nerwów i ucieczki od codziennego stresu. Podczas pobytu nad grupą czuwa właścicielka ośrodka Masza (Kidman), kobieta, której zadaniem jest odnowienie zmęczonych umysłów i ciał gości. Tytułowa dziewiątka kuracjuszy nie wie jednak, co tak naprawdę czeka ich w tajemniczym ośrodku.

Pierwotnie premierę „Nine Perfect Strangers” zaplanowano na drugą połowę 2020 roku, ale nie wiemy, czy termin ten zostanie utrzymany.

źródło: deadline.com / zdj. Netflix