Luty zaczyna się od mocnego uderzenia. Ponad 30 premier na Prime Video, Netflix i HBO Max!

Luty zaczyna się od solidnej dawki premier w streamingu. Na początku miesiąca do oferty serwisów Prime Video, Netflix i HBO Max zawitało ponad 30 nowych tytułów.

Prime Video z nową porcją klasyków i nowyszch premier

Na Prime Video trafiło natomiast „Złoto”, w którym Zac Efron zagrał mężczyznę, który odkrywa na pustyni gigantyczny samorodek złota. Znalezisko okazuje się dla niego zarówno szansą na lepsze życie, jak i największym przekleństwem. Produkcja wyreżyserowana przez Anthony'ego Hayesa została dobrze przyjęta przez krytyków, którzy w serwisie Rotten Tomatoes wystawili jej 65% pozytywnych recenzji, a średnia nota wynosi 6,10 w dziesięciostopniowej skali. Wyraźnie gorsze zdanie o nowej produkcji z Efronem mają jednak widzowie. Wśród nich pozytywnie „Złoto” ocenia jedynie 40% głosujących, a średnia nota uplasowała się na poziomie 2,70 w pięciostopniowej skali.

Dodatkowo w ramach kanału MGM możecie obejrzeć kolejną porcję filmowych klasyków. Do oferty dodatkowego kanału serwisu Prime Video trafiły między innymi film „Garsoniera” w reżyserii Billy'ego Wildera nominowany do 10 Oscarów, z których pięć zamienić na statuetki, w tym tę dla najlepszego filmu. Pojawiła się też „Ucieczka w kajdanach” w reżyserii Stanleya Kramera i western „Rzeka Czerwona” w reżyserii Howarda Hawksa z główną rolą Johna Wayne'a.

Na Netflix trafiło „Bez przebaczenia” i „Dr House”!

Tymczasem Netflix oferuje dzisiaj kolejny film z katalogu studia Warner Bros. Jest to genialny antywestern „Bez przebaczenia” w reżyserii i z główną rolą Clinta Eastwooda. Produkcję nagrodzono czterema Oscarami, w tym za najlepszy film roku i reżyserię. Dodatkowo Netflix ma nie lada gratkę dla fanów serialowych przygód doktora House'a. W ofercie serwisu możecie oglądać od dzisiaj wszystkie osiem sezonów serialu z główną rolą Hugh Lauriego.

Dodatkowo streamingowy gigant pozyskał też prawa do pokazywania w Polsce filmów „Kevin sam w domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku”. Znalazło się też coś z polskiego podwórka. Na platformie pojawiła się polska komedia romantycznaSkołowani” będąca remakiem francuskiego hitu „Kręcisz mnie” z 2018 roku. W rolach głównych w filmie w reżyserii Jana Macierewicza wystąpili Agnieszka Grochowska („Fucking Bornholm”) oraz Michał Czernecki („Emigracja XD”).

Co obejrzeć? Premiery na Prime Video (1 lutego)

 1. „Garsoniera” w MGM
 2. „Jentł” w MGM
 3. „Kochanica Francuza” w MGM
 4. „Podróż do Indii” w MGM
 5. „Reversal of Fortune” w MGM
 6. „Rzeka Czerwona” w MGM
 7. „Single od dziecka”
 8. „Ten szalony, szalony świat” w MGM
 9. „Ucieczka w kajdanach” w MGM
 10. „Wyrzuć mamę z pociągu” w MGM
 11. „Wyścig z czasem” w MGM
 12. „Złoto”

Co obejrzeć? Premiery na Netflix (1 lutego)

 1. „Bez przebaczenia”
 2. „Dr House”
 3. „Duma i uprzedzenie, i zombie”
 4. „Jaka matka, taka córka”
 5. „Jesienni zabójcy”
 6. „Jesienni zabójcy”
 7. „Kevin sam w domu”
 8. „Kevin sam w Nowym Jorku”
 9. „Kraina Jane Austen”
 10. „Man On The Run”
 11. „Peacemaker”
 12. „Skołowani”
 13. „Ślicznotka”
 14. „Życie w czerwieni”

Co obejrzeć? Premiery na HBO Max (1 lutego)

 1. „Cichy gwizd”
 2. „Córka łowcy głów”
 3. „Niepokonana Tatiana Suarez”
 4. „Pyszne historie”, odc. 1-6
 5. „Randki pań Delaney”
 6. „Wielki wybuch”
 7. „Wózek”

zdj. ABC / Next Film / Warner Bros.