M3GAN ma konkurencję. Pluszowy miś Chauncey straszy w nowej zapowiedzi horroru

Studio Blumhouse szykuje dla widzów następną historię o morderczej zabawce. W oczekiwaniu na drugą odsłonę „M3GAN” zerknijcie na zapowiedź, która w formie niewinnej z początku reklamy uroczego pluszowego misia Chaunceya pokaże Wam jakich strachów należy spodziewać się po „Urojeniu”.

Potrzebujecie nowego najlepszego przyjaciela? Miś Chauncey nigdy Was nie zostawi

Centralną postacią filmu będzie kolejna dla Blumhouse'u przerażająca dziecięca zabawka. Tym razem bohaterom przyjdzie zmierzyć się z „wymyślonym przyjacielem”, który zamieszkał w pluszowym misiu.

„Gdy Jessica wraz z rodziną powraca do domu z dzieciństwa, jej najmłodsza pasierbica Alice nawiązuje niepokojącą relację z pluszowym misiem o imieniu Chauncey, którego odnajduje w piwnicy. Z upływem czasu urocze z początku zabawy Alice i Chaunceya stają się coraz bardziej złowieszcze” – napisano w oficjalnym opisie filmu. „Film zamierza przyjrzeć się pozornej niewinności wymyślonych przyjaciół – zapyta widzów o to, czy towarzysze dziecięcych zabaw istnieją tylko w ich wyobraźni. A może pod powierzchnią kryje się inna, upiorna prawda?

Urojenie” kolejnym horrorem 2024 roku. Kiedy premiera?

W obsadzie „Urojenia” znaleźli się DeWanda Wise („Jurassic World: Dominium”), Pyper Braun („Erin i Aaron”), Tom Payne („Syn marnotrawny”), Betta Buckley („Eight is Enough”), Veronica Falcon („Wyprawa do dżungli”), Matthew Sato („High School Musical: Serial”), Taegen Burns („Ulice zbrodni”) i Suzette Lange („Nawiedzony dwór”). 

Premierę filmu zaplanowano na 8 marca tego roku. Za reżyserię odpowiada Jeff Wadlow, twórca takich produkcji jak „Klątwa Hollow Bridge”, „Prawda czy wyzwanie” i „Czy boisz się ciemności?”. Scenariusz opracowali z kolei Greg Erb („Księżniczka i żaba”), Bryce McGuire („Night Swim”) oraz Jason Oremland („Monster High: The Movie”).

zdj. Lionsgate