„Mad Max” na amerykańskich przedmieściach? Nie, to fragment serialu „Awantura” od Netfliksa i A24

Tuż po wydaniu oficjalnego zwiastuna serialu „Awantura” od Netfliksa i A24, do sieci trafił fragment jednej z pierwszych scen nadchodzącego tytułu, za który odpowiada Sung-Jin Lee („Dolina Krzemowa” czy „Tuca i Bertie”). Sprawdźcie, jak zapowiada się serial, w którym w rolach głównych występują Steven Yeun („The Walking Dead”) i Ali Wong („Chyba na pewno ty”).

Awantura” rozpoczyna się od incydentu przemocy drogowej między dwojgiem obcych sobie ludzi. Skory do kłótni pracownik fizyczny Danny Cho (Steven Yeun) popada w konflikt z Amy Lau (Ali Wong) — wiodącą wystawne życie kobietą sukcesu. W kolejnych odcinkach tego poruszającego i obfitującego w czarny humor serialu spór między nimi się zaognia, ukazując historię ich życia i związków.

Sprawdź też: Koreańska odpowiedź na „Johna Wicka” coraz bliżej. Nowy zwiastun „Kill Boksoon”

W obsadzie serialu znaleźli się również m.in. Joseph Lee (George), Young Mazino (Paul), David Choe (Isaac), Patti Yasutake (Fumi), Maria Bello (Jordan Forster), Ashley Park (Naomi), Justin H. Min (Edwin), Mia Serafino (Mia), Remy Holt (June), Andrew Santino (Michael) czy Rek Lee (Bobby). 

Data premiery serialu „Awantura” została wyznaczona na 6 kwietnia. Na serial złoży się 10 odcinków, z których każdy potrwa około 30 minut.

Zdj. Netflix