Steven Yeun i Ali Wong w zwiastunie serialu „Awantura” od A24. Kiedy premiera na Netflix?

Platforma Netflix przygotowała na wiosnę tego roku miniserial „Awantura”, za którego wyprodukowanie odpowiada wytwórnia A24. Gwiazdami produkcji są Steven Yeun znany przede wszystkim z „The Walking Dead” i dramatu „Minari” oraz Ali Wong współpracująca z Netfliksem przy „Chyba na pewno ty”. Zobaczcie zwiastun.

Awantura” rozpoczyna się od incydentu przemocy drogowej między dwojgiem obcych sobie ludzi. Skory do kłótni pracownik fizyczny Danny Cho (Steven Yeun) popada w konflikt z Amy Lau (Ali Wong) — wiodącą wystawne życie kobietą sukcesu. W kolejnych odcinkach tego poruszającego i obfitującego w czarny humor serialu spór między nimi się zaognia, ukazując historię ich życia i związków.

Sprawdź też: Matthew McConaughey i Woody Harrelson zagrają samych siebie w nowej komedii Apple TV+.

W obsadzie serialu są także: Joseph Lee (George), Young Mazino (Paul), David Choe (Isaac), Patti Yasutake (Fumi), Maria Bello (Jordan Forster), Ashley Park (Naomi), Justin H. Min (Edwin), Mia Serafino (Mia), Remy Holt (June), Andrew Santino (Michael), Rek Lee (Bobby).

Na serial złoży się 10 odcinków, z których każdy potrwa około 30 minut. Twórcą „Awantury” jest Sung-Jin Lee, producent mający w swoim dorobku takie tytuły, jak „Dolina Krzemowa” czy „Tuca i Bertie”. Premierę serialu zapowiedziano na 6 kwietnia na platformie Netflix.

zdj. Netflix