„Madame Web” już do obejrzenia w domu. To największa wpadka superhero od lat

Na platformach VOD w błyskawicznym tempie zagościł dzisiaj najnowszy film superbohaterski bazujący na komiksach Marvela. W dystrybucji cyfrowej znajdziecie już film „Madame Web” z Dakotą Johnson w roli głównej. To kolejna produkcja Sony Pictures, która w szybkim tempie przeniosła się z kin na ekrany telewizorów.

Madame Web” do obejrzenia na VOD

  • Film „Madame Web” dostępny jest w polskich serwisach VOD od 2 kwietnia.
  • W streamingu w pierwszej kolejności film pojawi się na HBO Max. Stanie się to jednak najwcześniej pod koniec wakacji.
  • Najnowsza część superbohaterskiego uniwersum Spider-Mana dostępna jest w tej chwili do obejrzenia w serwisach Rakuten, Prime Video i CANAL+ Premiery.

Kiedy „Madame Web” trafi na Netflix? Najpierw premiera na HBO Max

Wytwórnia Sony Pictures nie czekała zbyt długo z przeniesieniem swojego najnowszego filmu superbohaterskiego do cyfrowej dystrybucji. Nowy film bazujący na komiksach Marvela debiutował na dużym ekranie 16 lutego, a już dzisiaj, 2 kwietnia dostępny jest w serwisach VOD. To oznacza, że do cyfrowej dystrybucji „Madame Web” trafiła już 46 dni po debiucie w kinie.

Sprawdź też: Serialowe szaleństwo i filmowe nowości na wyciągnięcie ręki! Mamy tydzień pełen premier w streamingu.

Szybka premiera podyktowana jest zapewne tym, że film fatalnie poradził sobie w kinach i został okropnie przyjęty zarówno przez krytyków, jak i widzów. Wśród tych pierwszych zebrał zaledwie 12% pozytywnych recenzji, a wśród drugich zadowolonych z seansu było 57% głosujących. Przy budżecie wynoszącym 80 mln dolarów za bilety na całym świecie zapłacono 99 mln dolarów, co oznacza kilkadziesiąt milionów straty dla studia.

Madame Web gdzie obejrzeć

W obecnej chwili film „Madame Web” pojawił się do wypożyczenia i wykupienia w serwisach VOD takich jak: PLAY NOW, CANAL+ Premiery, Prime Video i Rakuten. Ostatnie dwa z nich zapewniają widzom dostęp do wersji w rozdzielczości 4K. Jeśli zastanawiacie się, kiedy „Madame Web” trafi do serwisów streamingowych, to na razie nie ujawniono jeszcze dokładnej daty premiery.

Jeśli jednak nie dojdzie do nienaturalnego przyspieszenia premiery, to stanie się to najwcześniej w okolicach drugiej połowy sierpnia 2024 roku. Film w pierwszej kolejności zawita w Polsce na platformę HBO Max, a następnie trafi na Prime Video. W ofercie serwisu Netflix znajdzie się natomiast najwcześniej w drugiej połowie 2025 roku.

zdj. Sony Pictures