Maggie i Negan walczą na Manhattanie, Daryl przemierza Atlantyk. Nowe zapowiedzi spin-offów „The Walking Dead”

Po wielu miesiącach zapowiedzi AMC rozkręca spin-offy postapokaliptycznego uniwersum „The Walking Dead”. W sieci pojawiły się dwie nowe zapowiedzi poświęcone najnowszym projektom. Pierwszy zdradza dalsze losy Negana i Maggie. Drugi wskazuje, gdzie na początku swojej solowej serii znajdzie się ulubieniec fanów, Daryl Dixon.

Daryl dryfuje do Europy. Nowy teaser serialu z Normanem Reedusem

The Walking Dead Norman Reedus.JPG

Po zakończeniu wydarzeń głównej serii Daryl przemierzy Atlantyk i trafi do Francji, gdzie będziemy mieli okazję zobaczyć zupełnie nowy poziom świata opanowanego przez zombie. Bohater spotka na swojej drodze Isabelle (Clémence Poésy), przedstawicielkę tajemniczej grupy religijnej, z którą połączy siły. Podczas wspólnej podróży po Francji oboje będą musieli mierzyć się ze swoją mroczną przeszłością. Jedną z głównych ról w produkcji odegra też Quinn (w tej roli Adam Nagaitis), Brytyjczyk wysiedlony ze swojego kraju, który stał się wyjątkowo potężną personą na mapie postapokaliptycznego Paryża jako handlarz na czarnym rynku i właściciel Demimonde, podziemnego klubu nocnego.

Na stanowisku showrunnera serialu znalazł się David Zabel. Premiera „The Walking Dead: Daryl Dixon” odbędzie się tej jesieni. Na całość sezonu ma złożyć się sześć odcinków.

Sprawdź też: Kolejny świetny serial zniknie z HBO Max! Ostatnie dni na obejrzenie

Maggie i Negan to nieoczekiwany dream team? Bohaterowie „TWD” w zwiastunie 2. odcinka spin-offu

The Walking Dead Dead City.JPG

Choć polscy widzowie będą musieli jeszcze chwilę zaczekać na premierę najnowszego serialu ze świata „Żywych Trupów”, za oceanem pierwszy rozdział już zadebiutował. Co więcej, do sieci trafiła zapowiedź dalszych atrakcji tego sezonu – zobaczycie w niej jak bohaterowie Jeffreya Deana Morgana i Lauren Cohan radzą sobie w niesprzyjających warunkach panujących na opanowanym przez epidemię zombie Manhattanie.

Przypomnijmy, że serial o pełnym tytule „The Walking DeadDead City” rozgrywa się po wydarzeniach z finałowych odcinków głównej serii. Produkcja pokazuje, jak pozornie najmniej zgrany duet odcinkowego dreszczowca radzi sobie na wyspie odciętej od dostępu do stałego lądu. W toku serii bohaterowie odkrywają, że na ich drodze staną nie tylko tłumy żywych trupów – spotkają też tych, którzy zdołali uczynić Nowy Jork swoim własnym światem, pełnym anarchii, niebezpieczeństw, piękna i koszmarów.

Za serial odpowiada Eli Jorné („The Walking Dead”). Na miniserial złoży się sześć odcinków.

 

zdj. AMC