Manny Jacinto dołącza do Nicole Kidman w serialu „Dziewięcioro nieznajomych”

Manny Jacinto, którego niedawno mogliśmy oglądać w filmie Źle się dzieje w El Royale” dołączył do obsady serialu „Dziewięcioro nieznajomych” tworzonego przez platformę  Hulu, za który będzie odpowiadał David E.Kelly, twórca takich seriali, jak Ally McBeal” czy Mr. Mercedes”.

Produkcja będzie adaptacją bestselerowej powieści autorstwa Liane Moriarty odpowiadającej również za literacki pierwowzór serialu „Wielkie kłamstewka”. Główną gwiazdą produkcji od Hulu jest Nicole Kidman, a obok niej w obsadzie znalazła się także Melissa McCarthy.

Historia rozgrywa się w ośrodku odnowy biologicznej, w którym dziewięcioro nieznajomych mieszkańców metropolii szuka ukojenia nerwów i ucieczki od codziennego stresu. Podczas pobytu nad grupą czuwa właścicielka ośrodka Masza (Kidman), kobieta, której zadaniem jest odnowienie zmęczonych umysłów i ciał gości. Tytułowa dziewiątka kuracjuszy nie wie jednak, co tak naprawdę czeka ich w tajemniczym ośrodku.

Producentami wykonawczymi „Nine Perfect Strangers” zostali: Bruna Papandrea, Steve Hutensky, Casey Haver, Per Saari, Liane Moriarty, David E. Kelley i John Henry Butterworth. Pierwotnie premierę serialu zaplanowano na drugą połowę 2020 roku, ale nie wiemy, czy termin ten zostanie utrzymany.

źródło: deadline.com / zdj. HBO / NBC