Margot Robbie, Christian Bale i John David Washington trafili na plakat „Amsterdamu”. To nowy film twórcy „American Hustle”

W sieci pojawił się nowy plakat filmu „Amsterdam”, za który jako reżyser odpowiada David O. Russell („American Hustle”, „Poradnik pozytywnego myślenia”). W jednej z ciekawiej zapowiadających się produkcji tego roku zobaczymy widocznych na nowej grafice Johna Davida Washingtona („Tenet”), Margot Robbie („Suicide Squad”) i Christian Bale („Thor: Miłość i grom”). Gwiazdorskie nazwiska nie kończą sie jednak na tej trójce. 

Nowy film Russella zabierze widzów do pierwszych lat XX wieku i opowie historię trójki przyjaciół: lekarza, pielęgniarki i prawnika, którzy zawarli pakt i przysięgali chronić się nawzajem bez względu na wszystko, ale życie szybko wystawi ich przysięgę na ciężką próbę.

Sprawdź też: Warner ma kolejny problem. Studio Legendary odpowiedzialne za „Diunę” szuka nowego partnera

W obsadzie filmu są Rami Malek („Nie czas umierać”), Zoe Saldana („Avatar”), Michael B. Jordan („Creed”), Mike Myers („Bohemian Rhapsody”), Timothy Olyphant („The Mandalorian”), Michael Shannon („Na noże”), Chris Rock („Fargo”), czy Andrea Riseborough („Possessor”). Autorem zdjęć do filmu jest Emmanuel Lubezki, który w latach 2014-2016 został nagrodzony trzema statuetkami Oscara z rzędu, za swoją pracę przy „Grawitacji”, „Birdmanie” i „Zjawie”. Produkcją filmu zajęła się firma New Regency należąca do studia 20th Century Fox

Premierę filmu „Amsterdam” zapowiedziano na 4 listopada.

Amsterdam-nowy-plakat.jpg 

zdj. Disney