Margot Robbie i Ryan Gosling zagrają razem w kolejnym filmie! To prequel kultowej serii

Najsłynniejsza kinowa para tego roku ponownie spotka się na planie. Margot Robbie i Ryan Gosling, których mogliśmy oglądać w filmie „Barbie”, stworzą główną parę produkcji mającej być prequelem popularnego filmu „Ocean's Eleven: Ryzykowna gra”. 

Margot Robbie i Ryan Gosling stworzą kolejną parę na ekranie

Z najnowszych informacji wynika, że film otrzyma tytuł „Ocean's”, a Gosling i Robbie wcielą się w rodziców Danny'ego Oceana, w którego w trzech częściach serii zagrał George Clooney. Fabuła skoncentruje się na tym, jak para próbuje nauczyć swojego syna i córkę Debbie, którą w żeńskiej kontynuacji serii zagrała Sandra Bullock, jak okradać bogaczy. Oczywiście pomoże im w tym cała ekipa wspólników. Akcja filmu ma rozgrywać się w latach 60., co można traktować jako nawiązanie do wydanej w 1960 roku oryginalnej części „Ocean's 11” z Frankiem Sinatrą.

Poprzednie doniesienia określały film jako historię miłosną w starym stylu” osadzoną w 1962 roku, podczas mistrzostw świata Formuły 1 w Monako. Wynikało z nich także, że film będzie opowiadał o początkach relacji rodziców Danny'ego. Robbie i Gosling mieli wcielić się w parę, która decyduje się wspólnie okraść ekskluzywny jacht należący do pewnego magnata. Całe napięcie miało jednak wynikać z tego, że bohaterowie nie wiedzą, czy mogą sobie nawzajem zaufać.

Na ten moment trudno jednoznacznie stwierdzić, jak będzie wyglądała historia, bowiem film nie ma jeszcze scenariusza. Kilka miesięcy temu mówiło się, że tekst napisze Carrie Solomon, początkująca scenarzystka mająca w dorobku tylko tytuł „A Family Affair” z Joey King i Zakiem Efronem. Jako reżyser z projektem związany jest Jay Roach pracujący z Margot Robbie przy filmie „Gorący temat”.

źródło: showbiz411.com / zdj. Carlos Tischler / depositphotos