Maria Bakalova kolejną gwiazdą filmu o lukrowanych chlebkach Pop-Tarts. Reżyseruje Jerry Seinfeld

Maria Bakalova, aktorka mająca w dorobku role w takich produkcjach jak „Kolejny film o Boracie”, czy „Bodies Bodies Bodies” zagra w nowym filmie Jerry'ego Seinfelda, komika i współtwórcy kultowego sitcomu „Kroniki Seinfelda”. Na ekranie spotka się ze Hugh Grantem i Jamesem Marsdenem

Unfrosted”, powstające z myślą o Netfliksie, opowie o powstaniu i fenomenie słodkich lukrowanych przysmaków znanych jako Pop-TartsSeinfeld, który odpowiada zarówno za reżyserię, jak i scenariusz filmu (wraz ze Spikiem Ferestenem i Barrym Marder) tłumaczył, że pomysł na produkcję o kultowych słodyczach pojawił się podczas koronawirusowego lockdownu.

Utknąłem w domu, skazany na oglądanie smutnych twarzy w telewizji i pomyślałem sobie, że to idealny czas, by stworzyć coś naprawdę głupkowatego. A więc wzięliśmy dowcip o Pop-Tarts z mojego stand-upu na Netfliksie i przekszałciliśmy go w ogromą, szaloną pełnometrażową komedię. (...) To będzie opowieść o ambicji, zdradzie, cukrze i groźnych mleczarzach ” – opowiadał komik w rozmowie z Timesem. „Skąd [twórcy Pop-Tarts] widzieli, że będzie takie zapotrzebowanie na polukrowany, wypełniony owocami prostokąt, w kształcie pudełka, w które jest zapakowany, o wartościach odżywczych takich samych jak pudełko, w które jest zapakowany?”.

Poza Grantem, znanym z „Westworld” Marsdenem i Bakalovą w filmie pojawią się też Melissa McCarthy („Dziewięcioro nieznajomych”), Amy Schumer („Wykolejona”), Jim Gaffigan („Luca”), Jack McBrayer, Tom Lennon, Adrian Martinez, Bobby Moynihan, Max Greenfield, Christian Slater i Sarah Cooper.

Seinfeld zajmie się produkcją w ramach kontraktu, który podpisał w 2017 roku z Netfliksem. W ramach porozumienia z gigantem streamingowym, komik przygotował między innymi stand-upy „Jerry Before Seinfeld”, „23 Hours to Kill” i program „Comedians in Cars Getting Coffee”.

źródło: Deadline / zdj. Miramax