Mark Wahlberg dołączy do filmowego uniwersum Marvela?

Mark Wahlberg pracuje obecnie na planie filmowej adaptacji gry „Uncharted”, w której wystąpi obok Toma Hollanda wcielającego się w filmowym uniwersum Marvela w Spider-Mana. Nowa plotka sugeruje, że Wahlber również może stać się jedną z gwiazd MCU.

Według informacji ujawnionych niedawno przez Daniela Richtmana, przedstawiciele Marvela spotkali się z Wahlbergiem już kilka miesięcy temu, kiedy aktor przygotowywał się do wejścia na plan filmowej wersji „Uncharted” powstającej dla Sony Pictures. Nie wiadomo jednak, czy rozmowy doprowadziły do wiążących ustaleń, czy zakończyły się po jednym spotkaniu.

Nie pojawiły się także żadne konkretny na temat tego, w którym projekcie miałby pojawić się Mark Wahlberg. Na podstawie aktualnych statusów wszystkich produkcji MCU możemy natomiast spekulować, że chodzi np. o film Doctor Strange in the Multiverse of Madness” lub jakiś serial powstający dla platformy Disney+. Niewykluczone też, że aktor przymierzany jest do roli w jednym z filmów z piątej fazy, która będzie obejmowała filmy o X-Menach i Fantastycznej Czwórce.

źródło: fullcirclecinema.com