Mark Wahlberg i Halle Berry w nowym filmie akcji Netfliksa. Tak zapowiada się Związek

Netflix w końcu pokazał zwiastun swojego nowego filmu akcji, o którym pierwszy raz słyszeliśmy jeszcze w 2021 roku. Gwiazdami produkcji „Związek” są Halle Berry i Mark Wahlberg. Zobaczcie, jak zapowiada się ich wspólna walka o powstrzymanie groźnej grupy terrorystów.

Halle Berry i Mark Wahlberg stworzą parę w nowym filmie akcji Netfliksa

Pierwszy raz o filmie zatytułowanym pierwotnie „Our Man From Jersey” słyszeliśmy jeszcze w 2021 roku, ale realizacja projektu opóźniała się ze względu na pandemię i strajk scenarzystów oraz aktorów. Ostatecznie film zapowiadany jako opowieść o Agencie 007 klasy robotniczej zawita na platformę Netflix tego lata i doczekał się właśnie pierwszej zapowiedzi.

Sprawdź też: Na takiego Batmana czekaliście! Klimatyczny zwiastun nowego serialu o Mrocznym Rycerzu!

Głównym bohaterem historii jest Mike (w tej roli Mark Wahlberg), trzeźwo myślący budowlaniec z New Jersey, który pewnego dnia zostaje niespodziewanie wciągnięty w niebezpieczną grę szpiegowską przez Roxanne (Halle Berry), swoją byłą dziewczynę z czasów liceum, która zleca mu ważną misję dla wywiadu USA. Od tego czy mu się uda, zależy los wszystkich tajnych agentów.

Za scenariusz do filmu stworzony na podstawie pomysłu samego Wahlberga i Stephena Levinsona odpowiada David Guggenheim mający w swoim dorobku między innymi film „Safe House”. Premierę akcyjniaka „Związek” zapowiedziano w streamingu na 16 sierpnia.

zdj. Netflix