Martin Freeman nawiązuje niebezpieczną relację z Jenną Ortegą. Zwiastun „Miller’s Girl”

Gwiazda „Krzyku 5” i „Wednesday Jenna Ortega i Martin Freeman („Sherlock”) zagrali w dramacie „Miller's Girl” od reżyserki-debiutantki Jade Halley Bartlett. Produkcja powstała na podstawie scenariusza, który w 2016 roku trafił do rankingu najlepszych niezrealizowanych scenariuszy znanego jako Czarna Lista. Efekt możecie ocenić na podstawie pierwszego zwiastuna.

Jenna Ortega i Martin Freeman razem w filmie „Miller's Girl

Film, którego realizacją zajęły się wytwórnie Lionsgate i studio Point Grey, opowiada historię pewnej utalentowanej uczennicy i jej nauczyciela. Duet zmierzy się z nieoczekiwanym rezultatem zadania domowego ze sztuki kreatywnego pisania: mroczną i skomplikowaną relacją, która może poważnie zaważyć na ich przyszłych życiach. 

Poza stanięciem za kamerą Jade Halley Bartlett odpowiada też za wyróżniony w 2016 roku tekst do filmu. Produkują Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, Josh Fagen and Mary-Margaret Kunze. „Choć niezmiernie cieszymy się na myśli o chwili, w której film zacznie mówić sam za siebie, [powiemy tylko], że talent zebrany przy tej produkcji to świadectwo tekstu Jade. [Tekstu] który wabi oszałamiającym głosem. A potem pożera w całości” – opowiadał o projekcie Erin Westerman z wytwórni Lionsgate. 

Premiera filmu odbędzie się w przyszłym roku. Za oceanem zaplanowano ją na 26 stycznia

zdj. Lionsgate