Marvel mocno opóźnia dwa wyczekiwane seriale! Zobaczymy je dopiero w 2025 roku!

Na początku września Marvel wprowadził spore zmiany w swoim serialowym kalendarzu i między innymi pozbawił dat premier dwie wyczekiwane produkcje o przygodach Daredevila i następczyni Iron Mana. Dzisiaj mamy już informacje, kiedy obydwie pozycje trafią do widzów platformy Disney+. Ujawniono też datę premiery spin-offu serialu WandaVision.

Marvel faktycznie zwalnia z serialami. Dwie premiery odłożone na 2025 rok!

Według najnowszych informacji ujawnionych dzięki dokumentom amerykańskiego biura zajmującego się prawami autorskimi serial Agatha: Darkhold Diaries, czyli spin-off serialu WandaVision z udziałem Kathryn Hahn zadebiutuje na platformie Disney+ dokładnie 29 września 2024 roku. Informacje te wpisują się w ostatnie doniesienia prosto z Marvela, które zapowiadały, że produkcja będzie debiutowała wczesną jesienią przyszłego roku. To samo źródło ujawniło też daty (przybliżone) premiery dwóch seriali: Daredevil: Born Again oraz Ironheart. Obydwa tytuły zostały usunięte ostatnio z harmonogramu Marvela i nie podano ich oficjalnych dat premier.

Ironheart, to produkcja opowiadająca o genialnej nastolatce Riri Williams (Dominique Thorne) przedstawionej widzom w drugim filmie o Czarnej Panterze. Produkcja miała pojawić się w streamingu jesienią tego roku, ale okazuje się, że trafi do widzów z dwuletnim opóźnieniem! Premiera miała zostać ustalona bowiem dopiero na 3 września 2025 roku. Nieco wcześniej, bo w styczniu 2025 roku najprawdopodobniej odbędzie się premiera serialu Daredevil: Born Again, który miał zadebiutować na wiosnę 2024 roku.

Serialowe premiery Marvela

  • „A gdyby…?” sezon 2 – premiera w święta Bożego Narodzenia
  • Echo”  – premiera przeniesiona na styczeń 2024 roku
  • X-Men 97”  premiera na początku 2024 roku
  • Agatha: Darkhold Diaries”  premiera 29 września 2024 roku
  • Daredevil: Born Again” – styczeń 2025 roku
  • Ironheart”  3 września 2025 roku
  • Wonder Man” – bez daty premiery

źródło: US Copyright Office za Scarlet Witch Updates / zdj. Marvel Studios