Marvel promuje „WandaVision” na wirutalnym wydarzeniu

Na dzień przed premierą pierwszego aktorskiego serialu Marvela, którym studio powraca po trwającej 18 miesięcy przerwie, wystartowało wirtualne wydarzenie promujące produkcję „WandaVision”.

Od godziny 18:00 polskiego czasu na Twitterze, Facebooku i YouTube możecie oglądać specjalne wydarzenie, w którym o produkcji opowiedzą główne gwiazdy oraz Kevin Feige.

Pierwsze dwa odcinki serialu „WandaVision” zadebiutują na platformie Disney+ już 15 stycznia. Na serial złoży się 9 odcinków, a ostatni z nich zostanie wyemitowany 5 marca.

Obok wracających do swoich ról gwiazd Marvela w serialu zagrali Teyonah Parris wcielająca się w dorosłą wersję Moniki Rambeau, którą po raz pierwszy widzieliśmy w filmie o przygodach Kapitan Marvel – wówczas była ona młodą córką najlepszej przyjaciółki Carol Danvers. Bohaterka pojawi się w serialu jako członkini organizacji SWORD, kosmicznego odpowiednika SHIELD. Drugą z istotnych bohaterek sportretowała Kathryn Hahn wcielająca się w sąsiadkę pary głównych bohaterów, ale najprawdopodobniej będzie tak naprawdę potężną czarownicą znaną jako Agatha Harkness, która najprawdopodobniej ma coś wspólnego z położeniem, w którym znaleźli się Wanda i Vision.

zdj. Marvel