Marvel przypomina o kolejnych projektach. Pierwszy plakat filmu „The Marvels” ujawnia nową datę premiery

Film „Ant-Man i Osa: Kwantomania” nie zdążył jeszcze na dobre zadomowić się w kinach, ale Marvel postanowił rozpocząć promocyjną ofensywę kolejnych nadchodzących projektów. Superbohaterskie widowisko zatytułowane „The Marvels” doczekało się premierowego plakatu, który ujawnił nam nową datę premiery.

Głównymi bohaterkami filmu w reżyserii Nii DaCosty Carol Danvers/Kapitan Marvel (Alison Brie), Kamala Khan/Ms. Marvel (Iman Vellani) oraz Monica Rambeau (Teyonah Parris). Fabuła przedsięwzięcia rozgrywać się będzie po wydarzeniach z serialu „Ms. Marvel, kiedy to protagonistka cyklu zaczęła przypadkowo zamieniać się miejscami ze swoją idolką Carol Danvers. Bohaterki będą musiały złączyć siły, by dowiedzieć się, co powoduje podmiany.

Sprawdź też: „Ant-Man i Osa: Kwantomania” – recenzja filmu. Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki

Jeszcze przed premierą trzeciego „Ant-Mana” data premiery filmu „The Marvels” szykowana była na 28 lipca bieżącego roku. W obliczu kolejnej zmiany disneyowskiego kalendarza kinowy debiut obrazu został przesunięty na tegoroczną jesień, a mianowicie 10 listopada. DaCosta wyreżyserowała projekt według scenariusza, który sporządziła wspólnie z Megan McDonnell, Elissą Karasik i Zebem Wellsem.

Plakat do filmu The Marvels od Marvel Studios.jpg

Zdj. Marvel Studios